Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon az exbarátom miatt van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az exbarátom miatt van ez? Ő kavarhatta meg a dolgokat?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakított velem a barátom,nagyon rosszul voltam utána.2 hete megismerkedtem egy fiúval,aki a tenyerén hordozott,minden nap telefonált,nem úgy,mint ő.Viszont a napokban eltűnt a srác,hiába látom,hogy elérhető,nem ír.Pedig nem történt semmi,ami negatív irányba terelhetne minket.Ma írt az exbarátom,hogy szívesen látna újra,mikor megemlítettem neki az új fiút,nem válaszolt többet.Néztem ma,és ők évek óta nagyon jól ismerik egymást...Az exem kavarhatott be?

2012. júl. 19. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én ma már megkaptam, hogy taknyosként ne szóljak bele, de amit én tudok mondani...

Ha nagyon jól meg vannak évek óta, akkor lehet, hogy a volt barátod szólt neki, hogy bocsi, de szeretnék nála bepróbálkozni, ezért hagyd abba...

De az is lehet, hogy mivel mondtad, hogy a tenyerén hordozott, esetleg nem mutattad eléggé, hogy ez tetszik, és viszont érdekel téged a srác? Mert ez a 2 lehetőség ami szerintem közre játszhat most...

F/16

2012. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia


Nem kizárt hogy ő kezdett el áskálódni, vagy az is lehet hogy az a fiú, akivel most ismerkedtél meg, nem akar fájdalmat okozni a barátjának(az exednek)

2012. júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!