Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyálas kérdés!?

Figyelt kérdés

Lehet, kicsit nyálas, de ez jött össze. Bocsi, hogy a kérdést sokadszorra írtam ki...de több választ szeretnék.

Gondoltam megosztom veletek. Akinek nem tetszik az ne is írjon, ha megkérhetem.


Olyan ember vagyok, aki a saját érzéseit megmagyarázza, vagyis csak próbálja megmagyarázni. Íme amit én érzek.

Amikor ezt tapasztalom, nagyon jól érzem magam, olyan mintha felszabadulnék, bátrabbnak érzem magam. Katarzis szerű. Bennem ez zene hallgatásakor jön elő. Pontosabban filmzenék hallgatása közben. A filmzenéket szimfónikus zenekar játszik, én is ilyen pályára készülök, úgyhogy azért szeretem a klasszikus zenét. Film nézés közben is, hisz az abban hallatszódó zene alakítja ki azt a képet a filmről, ami következtében vagy tetszik, vagy nem. Visszatérve zenehallgatás közben a nekünk tetsző zene alakítja ki ezt. A zenében egy csúcspont vagy valami szebb rész. Ilyenkor én mindig ilyen szerelemhez hasonló érzést érzek. Mintha lenne egy barátnőm, és épp akkor, és azzal a zenei részlettel fejezném ki felé, hogy szeretem. Vagy egy adott helyzetbe képzelem magam. Ez nagyszerű érzés, ilyenkor borsódzik a hátam, és úgy érzem, hogy abban a pillanatban, ha például van olyan lány aki nagyon tetszik, akkor neki abban a pillanatban kis para nélkül meg tudnád mondani neki, mit érzek.

Bocsi ha egy kicsit hosszú, írjatok, nektek mi idéz elő ilyet vagy ehhez hasonlót?


2012. júl. 19. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
én is igyvagyok ezzel..ha zenét halgatok ((de csak akor ha megyer)) akkor mindig olyan furcsa érzés tör rám...ha ilyen szerelmes zenét halgatok ((idézőjelben)) akkor mindig ilyen téma jut az eszembe..én pl.: imádom mostanában az anti fitnes club zenéit mert tök jok a szövegek ...ha klaszikus zenét halgatok akkor mindig igy lelasulok és hirtelen minden az eszembe jut..egy történet egy srác barátok vagy akár a család tagjaim..
2012. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak 1 kicsit nyálas. Amúgy én ezt amatőr zenészként abszolút megértem. Engem is eltölt sokszor hasonló érzés:) 16/l
2012. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha majd profi leszel, akkor még jobb ;)
2012. júl. 22. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj! Ennél már csak csinálni jobb a zenét! Szerintem a zene az 5. dimenzió. :)
2012. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!