Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok és Nők, Nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és Nők, Nektek az aranyos vagy inkább a rosszfiús fiúk tetszenek jobban?!

Figyelt kérdés

Aranyos alatt értem :

Sokat bókol, dicsér, gyönyörűnek hív, nézi minden vágyadat, aranyosan viselkedik veled mindenhol, az ágyban is. Tipikus romantikus beállítottságú.


Rosszfiús alatt értem:

Nagyon ritkán dicsér meg, és akkor sem érzékien hanem tipikus macsósan, ki kell érdemeld, hogy elébed tegyen valamit, nem bújik oda, nem úgy viselkedik mint egy romantikus ember annál inkább kiszolgáltatottnak érzed magad mellette. Nem az a fajta aki kimutatná, hogy szerelmes beléd, és sokszor sz.rba sem vesz.


Tudom, tudom hogy mindenki az elsőt mondaná, mert az olyan jó, hogy foglalkoznak Veletek. Csak azt vettem észre, hogy a nőknek mégis csak inkább a rosszfiúk tetszenek, akik alig foglalkoznak velük, elutasítóak, nem ugranak a nyakába a csajnak, nem bombázzák szét smsekkel..stb..


Én egyik táborba sem tartozom, igazából mindkettőbe picit.. Nektek mi tetszik jobban ?:D


2012. júl. 19. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
egyikbe se tartozol, csak mindkettőbe egy picit... ez egy névtelen honlap nekünk nem kell menőznöd... nem lesz kihatása annak, hogy 30-hoz közelítesz és szűz vagy... senki sem fog téged bántani itt....
2012. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

azért a rosszfiú nem egyenlő a köcsöggel


szerintem nem jól írtad le, a rosszfiú a lányok számára szerintem az aki keresi a bajt, balhézik és nem az aki lese szarja őket...

2012. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első hozzászóló, elhiszem,hogy jól esett leírni a saját életedet. Jól összefoglaltad egy ilyen rövid mondatban. Mellesleg most töltöttem a 19-et.


Második hozzászóló, rosszfiú helyett használhattam volna mást, de nem jut eszembe semmi találó. A lényeget érted.

2012. júl. 19. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül minden lány és nő a 2.-at választaná, bármit is mondanak.
2012. júl. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és az 1.-t választanám. Most is egy ilyen típusú fiú tetszik. Régebben tetszett egy ,,rosszfiú" is, semmibe vett, mások előtt megalázott. Undorítóak az ilyenek...
2012. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na persze ha az aranyos srác sokkal jobban néz ki, mint a rosszfiú, akkor lehet esélye.
2012. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem az aranyosság az csak mint külső tulajdonság tetszik. amúgy meg valahol a kettő között, mert az 1. az idegesítő a 2. típussal meg szóba sem állnék.
2012. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!