Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, Lányok! Lehet interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok! Lehet interneten vagy sms-ben partnert találni?

Figyelt kérdés
én kipróbáltam mindkettőt . sms ben csak a a pénzed veszik le és ha a lánytól valami számot vagy eléretőségett kértem azt már a rendszer nem küldte át.sima randioldalakon csak a fehér lovon szőke herceget keresik.még a felnőt társkeresőn se lehet partnert találni.a sex chat meg kamu.külföldi amatőr szexoldalról letöltött képeket tesznek ki.de szerintem ott is csak az emelt díjas smsre hajtanak.nektek mik a tapasztalataitok?kort nemet írjatok

2012. júl. 19. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt is lehet - vagy bármely aktív fórumon.
2012. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet!
2012. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy való életben a legegyszerűbb. De ez ma már nem szokás, gyávák a kibúvókat keresik.
2012. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet.
2012. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet
2012. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szelesoldier ***** válasza:

Szia


Meglehet hogy randioldalakon nagyok az elvárások ennek ellenére nem szabad feladni, nekem is úgy sikerült. Ha valamelyik nem válaszol az azért lehet mert ha egy lány regisztrál kapásból sok levelet kap és egy hét után már nem győzi, főleg ha nagyon csinos. Olyankor jön az hogy keresel tovább és hát csúnyán hangzik de "próbálkozol" mint a kiskutya. A lényeg hogy vedd komolyan, olvasd el az adatlapját, utalj rá a nyitó leveledben, hagy lássa vetted a fáradtságot és elolvastad. Te is írj bő, őszinte bemutatkozó szöveget. Légy kedves, vicces. Sok sikert!

2012. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Nekem több ismerősöm is társkeresőn találta meg a szerelmet. Már több éve együtt vannak. :)
2012. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én ezen az oldalon ismertem meg Ő-t és most fülig szerelmes vagyok
2012. júl. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!