Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak gonoszkodás vagy fogynom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak gonoszkodás vagy fogynom kéne?

Figyelt kérdés

Mentünk a strandra a barátaimmal, elmentünk két srác mellett akik egy padon ültek erre az egyikük leszólított. Nem reagáltam semmit, nem szoktam, csak mentem tovább. Erre ilyet szóltak a hátam mögött: Igen neked szólt te dagadt baloldalt.

ÉS mit ne mondjak nagyon rosszul esett... Most kudarcként élték meg hogy nem sikerült felszedniük és ezért gonoszkodnak vagy tényleg dagadt vagyok? Nem vagyok egy nádszál, 60 kg 170 centihez de azért nem érzem magam dagadtnak... :( Azt hiszem megint rá kell állnom az edzésre.


[link]


2012. júl. 20. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az egy nyeretlen kétéves szűzf..sz volt, nem kell törődni vele...
2012. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell fogynod,jó ez
2012. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem vagy dagadt egyáltalán, a magasságodhoz passzol is a súlyod :) csak bunkók voltak:)
2012. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
sztem jó alakod van, nem kell fogynod :)
2012. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Micsoda beállás :D :D


Csak gonoszkodás, nem vagy dagadt.

2012. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Épp elröhögtem magam ezért ilyen debil a fotó
2012. júl. 20. 22:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy dagadt egyáltalán. Amúgy ha leszólít akkor illik reagálni rá. Ha elhív valahova de nem tetszik akkor szépen megmondani neki. Ha pedig csak beszólt valamit akkor jól tetted hogy tovább mentél.
2012. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát a leszólítást úgy értem hogy rám köszönt csak ahogy a menő gyerekek szokták. Ha úgy szólt volna hogy szia bocsi kedves lánynak tűnsz megtudhatom a neved? Merre mentek? Meg ilyesmi akkor nem sétálok tovább mert nem vagyok bunkó...
2012. júl. 20. 22:36
 9/13 anonim ***** válasza:
mivel nem jártak sikerrel,valamit mondaniuk kellett,hogy ne égjenek nagyon...két f aszkalap :) ne törődj velüktudom,szarul esik,én a helyedben visszamentem volna és belerúgtam volna :)
2012. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletes vagy, ha fogynál, lehet, hogy a melleid bánnák meg. Viszont lehet, hogy én meg kövér lennék neked, szóval a csalódástól félve nincs merszem privátban rád írni. :P
2012. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!