Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki mást is átvert e már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki mást is átvert e már az az oldal hogy star-chat? Hogyan küldtek számlát a telefonról? Hogyan lehet kivédeni az ilyen ál chatelő cégeket?

Figyelt kérdés
nehogy bárki is kipróbálja mert pórul jár, nem létező személyek nevében válaszolnak és mire gyanussá válik már sms eztél jó párat. az ÁSZF egyoldalú és neked nagyon hátrányos persze alig olvasható miniatűr betűvel van írva haloványan..hogyan engedhetnek ilyen "céget" létezni???
2009. júl. 15. 06:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Úgyhogy szemét mocskos rablóbanda az összes pénzlenyúlásról szól hányinger
2009. júl. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na. Utánajártam.00 ft bruttó(ha nem több) egy db sms, a kapottat is számlázzák rád, és ha nem irsz akkor is nyomják neked az sms-t, mindegy hogy olvasod e vagy sem. Kíváncsi lennék rá, hogy a fogyasztóvédelmisek tudnak e erről. Alig tudtam letiltani, tiltás után is küldték a kedves szavakat. A megoldás az, amikor arra a 90-es számra küldesz egy stop sms-t akkor talán leállítják de már semmiben nem vagyok biztos.A mobilszolgáltatóm nagyon kedves, segítettek, soha de soha többet nem megyek fel ilyen lapra . Ez rossz fényt vet sajnos a tisztességes(ebb) oldalak tulajdonosaira is...megfontolandó
2009. júl. 15. 12:52
 3/11 A kérdező kommentje:
az előző összeg: négyszáz ft. egy nap alatt csináltak nekem harmincezres telefonszámlát.
2009. júl. 15. 12:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezért jó amúgy az olyan csomag pl mint a T-mobile-nál a Domino, amin vagy egy bizonyos összeg amit rátöltesz és arról több nem fogyhat le. Így sehogysem keletkezhet 30ezres számla.
2009. júl. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van itt valaki jogász? kíváncsi lennék a véleményére, hogyan tudja magát megvédeni egy ember, lehet e ennyire egyoldalú egy szolgáltatás(sok sok pénz semmiért).Külföldi a cég persze az itthoni telefonszámon nem mondhatják el a címet....NIncs megkövetelve az ÁSZF látható érthető verziója, nem lehet sehová fordulni, a jogorvoslat neked egyenlő a nullával, a bíróság Birminghami...vagy még az se...
2009. júl. 15. 16:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd fel ezt a kérdést egy másik témában mert itt nem igazán ilyenekkel foglalkoznak, nagyobb eséllyel kapsz hasznos választ ha mondjuk: számítástechnika, kultúra-közösség, vagy szórakozás témában teszed fel.
2009. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A válasz IGEN!
2009. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Virgi1975 válasza:
Egyszer engem is lehúztak, a Srác két sms után szerelmet vallott..:-)Nem X-elnek ki mindent Csak aki válaszol az sms-re,az Írja meg neked egy számítógép előtt a sok X -et hiszen ez a Munkája,ezért fizetik..4 sms után rájöttem még körül sem tudja "akarja"Írni a számát, tette a hüjegyereket.Úgyhogy én elküldtem zabot hegyezni..
2010. nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Igen ismerem ezt a helyet több éve működik teljesen zavartalanul...Ha nem is sok mindent de valamit LEHET TENNI ELLENE,

lépjetek a kezdőoldalára és Mozilla esetén tegyétek a következőt: Súgó > Hamisított webhely bejelentése...

Itt jelentsétek be mint adathalász webhelyet (mert végül is az...) és ha elég ilyen bejelentés érkezik talán elérhetetlenné teszik.

2011. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Engem is átvert ez az oldal.2009 januárjában bukkantam az oldalra, azóta is smsezgetek egy lánnyal.Egyszer ő írta, hogy az oldalról ingyen lehet sms-t küldeni,azóta én csak onnan írok neki.De egyáltalán nem akar eljönni hozzám, legalábbis 2009 óta nem ért ide.Tehát valaki nagyon megszívatott, pedig azt írta bármit megtenne értem.Írt már boltnevet,mobilszámot, de azt kiikszelték.Azt is írta, hogy ő élő személy, de hát nem tudok róla semmit.Segítsetek!
2011. márc. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!