Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy lehet, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet, hogy valaki egy nyamvadt üzenetre, egy óra alatt nem képes válaszolni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, minden téren vonz; értelmes, szép, van benne olyan egészséges érzékiség, stb. Facbook-on kezdtem el vele dumálni, a chat-en, eleinte kedves volt, folyton írta ha ráklrdeztem hogy nem-e zavarok hogy; "persze hogy nem...", türelmesnek tünt, bár nem volt egy szükszavu.

Másodjára fordult elő, hogy nem ír vissza semmit, holott látja elvileg hogy írtam neki és ez rohadtul bosszantó, mert az az érzésem hogy hülyének néz. Szerintem nem törne le a keze ha annyit visszaírni hogy nem ér rám, de inkább küldjön el a búsba, de írjon valamit, vagy anno akkor nem vigyorogva kellett volna azt írnia hogy "persze hogy semmi gond, stb..."! Ez szerintem nem igazságos, én korrekt voltam vele, de ő meg úgy kezel mint egy leprást. Miért nem tud néhány másodpercet rám szentelni és néhány nyamvadt billyentyűt lenyomni azon az átkozott klaviatúrán??? Tuti látja hogy írtam neki és nem képes több mint egy óra alatt visszaírni! Ezt én nem bírom felfogni!



2012. júl. 22. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem hagy ott téged, akkor hagyd ott te őt. De előtte mindenképpen linkeld be neki ezt a kérdésed, és lehet válaszolni fog.
2012. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem érdekled. Nekem is van felvéve egy ilyen pasi, mindig rámír, olyan bosszantó.ű Szerintem levágta, hogy tetszel neki, és nem igazán akar veled semmit, de megbántani sem. Aki igazán érdekel, attól alig várom a levelet...
2012. júl. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem akar megbántani szerintem, de nem kellesz neki..a mostani tinigeneráció inkább menekül mintsem őszintén elmondja mivan:)
2012. júl. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mit írtál neki?
2012. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Már nem igazán tini, ugyanis 26 éves! Az pedig mi hogy nem akar megbántani? Pont ezzel bánt meg, mert pont hogy emberileg nem tisztel meg annyival, amennyivel én is megtiszteltem őt.
2012. júl. 22. 19:40
 6/13 anonim ***** válasza:

Ismerős :/

nem kellesz neki!

Tapasztalatból mondom...

2012. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát..kezdjük először is ott, hogy nekem is volt olyan, hogy írt valaki, én meg itt sem voltam..de a facebook meg volt nyitva. Szóval nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Természetesen ha ez már többször előfordul, akkor gyanús.

Pasiknak is szokása ez. Több oka is lehet, pl: bunkó, és ő ezt nem érzi szemétségnek, szimplán szarik rá, vagy nem tetszel neki, és nincs kedve beszélgetni veled, de nyíltan nem akarja megmondani...ha túl sokat írogatsz neki, az is zavaró lehet, hogy már 100-adszorra nincs kedve vissza írni..

Vannak ilyen emberek..egész egyszerűen ha gyakran ezt csinálja, ne fuss utána mert úgy is fölösleges. Ha meg legközelebb visszaír, kérdezz rá nála.

2012. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Semmi különöset nem írtam neki. Leírtam hogy szimpatikus, szeretném megismerni, vele kapcsolatban kérdezgettm dolgokat (mit szeret, stb.).
2012. júl. 22. 19:43
 9/13 anonim ***** válasza:
lehet, nem ül egész nap a gép előtt? Ne csinálj a semmiből problémát. Nálunk is egész nap megy a gép, nem vagyok kijelentkezve, de nem ülök ott, csak néha megnézem a szokásos oldalaimat.
2012. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Off:


"Hát..kezdjük először is ott, hogy nekem is volt olyan, hogy írt valaki, én meg itt sem voltam..de a facebook meg volt nyitva. Szóval nem kell egyből a legrosszabbra gondolni"


Ez így igaz is lenne, de ha csetelnek, már fb-n van olyan funkció hogy kiírja a partnereknek, hogy "seen"+ időpont, így látod hogy megnézte és elolvasta a fészcsetet a másik akinek írtad, csak nem ír vissza. Ha nem olvasta el, akkor nem jelenik meg a "seen" kiírás. Így elég egyértelmű, ha látta de nem ír vissza vagy ha nem látta(és nem ír vissza).

2012. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!