Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik tetszik jobban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Ha valakinek nagy melle van és a hasán is van azért.(Nem nagy has, inkább zsíros)

Vagy ha valakinek kicsi melle van de szép lapos hasa?


(ezt csak kíváncsiságból kérdezem, tudok hogy nem ezek alapján keres párt az ember)


2012. júl. 23. 09:29
 1/10 anonim válasza:
Nem szeretem a túl vékony nőket, inkább a kicsit teltebbeket.
2012. júl. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha valakin van mit fogni az a jó, de amúgy nem ez adja meg. Ha jól áll neki akkor már nem is ezzel fogok foglalkozni.
2012. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

az ilyesmi túl vékony?

[link]

2012. júl. 23. 09:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Én inkább a kicsi mellű és szép lapos hasra voksolnék. De ha van hasa sem gond, de a mell, ha kisebb, az vonzóbb a számomra.
2012. júl. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ASOT ***** válasza:
2. és az a has amit belinkeltél az nagyon is jó :)
2012. júl. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mind1 melyik.


de a szép lapos hasak mondjuk jobban tetszenek.

És te az utóbbiba tartozol szerintem :)

2012. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én amúgy sem bánom, ha a nő hasa kicsit puhább, persze azért ne legyen nagy pocakja vagy brutális úszógumija, de némi zsír az szerintem nőiesebbé tesz, a tök lapos has az férfias, nem tetszik. A nagy mell meg naná, hogy sokkal jobb.:)
2012. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább: "ha valakinek kicsi melle van de szép lapos hasa"
2012. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább a 2., de nem mindegy mennyire nagy a hasa, mert ha csak egy pici felesleg van rajta akkor inkább az 1. De az a has is jó amit belinkeltél.
2012. júl. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A zsíros has nem jó. És a nagy mell sem, ha lóg, mint a homokkal tömött zoknik. Inkább tartsa magát, még ha kisebbek is.

A linkelt fotó teljesen rendben van.

2012. júl. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!