Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt közületek átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt közületek átlagos kinézetű pasik (tehát nem rondák) akiket mégis el szoktak legtöbbször utasítani a csajok a külseje miatt?

Figyelt kérdés
Ennyire magas lenne a lanyok igenye a kinezetre, hogy az atlagos kulsejunek sem adnak eselyt legtobbszor?
2012. júl. 23. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyen de a legtöbbnek meg a jó pasik mondanak nemet szóval igy jártak
2012. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elég sokszor elutasítottak régebben, aztán volt egy sikerszéria, most pedig inkább egyedül AKAROK lenni. :D
2012. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ha tudjak az atlagos kulseju lanyok, hogy ket szek koze eshetnek, mert az atlagos pasit elutasitjak, de oket meg a jo pasi fogja pofara ejteni, akkor miert nem szallnak magukba es miert nem.adnak eselyt az atlagos pasinak?
2012. júl. 23. 12:01
 4/10 anonim ***** válasza:
mert mondjuk nem jön be neki? Tudod, mikor itt 10-es férfiarcokat kellett linkelni, a legtöbb hányinger kinézetű nyálgép volt. Valakinek meg az tetszik! Nem te döntöd el, hogy most átlagos vagy, lehet egy csajnak te leszel a legszebb. De másnak meg nem. Ez teljesen egyénfüggő, kinek mi tetszik.
2012. júl. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Majd az is eljön idővel. Tapasztalat: lesz egy szebb barátnőd (még ha nem is komoly), az összes lány elkezd irántad hirtelen érdeklődni, aki előtte visszautasított. Elkezdik érezni a dominanciád, amit addig hiányoltak.
2012. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt nyalgep tipusu pasiimadatot en sem ertem.
2012. júl. 23. 12:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik...

Lehet vannak akiknél tényleg ez a megállapítás a helyes, de a legtöbb ember nem úgy választ párt, hogy ez a csávó átlagos ezért nekem nem is jön be. Többnyire azért választ egy ember valakit mert ő tetszik neki, azért szerelmes valakibe, mert számára ő a "tökéletes". Számomra a barátnőm a tökéletes, számára pedig én. Holott az átlag fogalmak szerint egyikünk sem tökéletes, inkább csak átlagos. De nem a többiek véleménye a mérvadó. Te se úgy válassz magadnak csajt, hogy ez egy átlagos, akkor nekem jó lesz. Válassz kedvedre, és hódítsd meg. Ha egy bombázó tetszik merj hozzá szólni. Nincs jó vagy rossz csajozós szöveg... Azaz csak rossz van. Önmagad add. Ennyi.

2012. júl. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mindenkinek mást jelent a jó pasi. Ugyanúgy, mint nekünk a jó nő. Van olyn lány akinek a kopasz tetszik, van a kinek a macis, van akinek a hosszú hajú, van akinek a szteroid hegy, van a akinek a meleg (ők b@szt@k rá).


26/F

2012. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én már úgy vagyok ezzel,hogy próbálkoztam elég sokat és semmi. Lehetett volna de sajnos ők meg nem voltak az eseteim :/

Most már lesz*rom az egészet,ha lesz barátnőm örülni fogok de nagyon,ha meg nem akkor így jártam.Nem ez a legnagyobb problémám.

2012. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Figyelj sokan azt mondják nekem hogy jól nézek ki mégis elútasitanak, ne érdekeljen engem azért utasitottak el mert 172 cm vagyok 17 évesen szval ( jó tudom nem vagyok magas) de ez izlés függő kinek mi jön be, gondolj arra hogy "Ez a hajó elment, de majd jön másik" ez engem mindig megnyugtat!
2012. júl. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!