Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok segítene valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok segítene valaki?

Figyelt kérdés
Szeretném megtanulni tökéletesen az orális szexet, mert imádom, de az eddigi barátnőim nem szerették. Mit tegyek, mit tanácsoltok?

2012. júl. 24. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát. Nyelvtechnikán változtass. Nem tudok mást mondani. És ha még mindig nem megy, nézz néhány "csúnya" filmet és tanulj :DD remélem segítettem ^^
2012. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Milyen technikára gondoltál? Milyen filmeket ajánlasz?
2012. júl. 24. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:
hat figyelj. a lenyeg hogy ne legyen monoton es mindenhol csinald.csinald a csiklonal korkorosen aztan pl meg csak nyald vegig az egeszet. mindig mashogy es mashol.harapdalhatod is OVATOSAAN. nekem ez tetszik nagyon :) sok sikert!
2012. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
elozo vagyok.ja es ha nem megy akkor szerintem a lany nem szereti csak.:s bar nemertem miert
2012. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


legyen valami előjáték, például haladj a szájától lefelé végig a testén, és úgy érj el a puncijához.

először csak nyalogasd, aztán fokozatosan vezesd be a nyelved hüvelyébe.

bő nyállal csináld végig.

használd a nyelvedet is szorgalmasan közben, köröket is írhatsz le

szívogathatod finoman

találd meg a számára ideális ritmust, amivel mozgatod a fejedet

figyeld a reakcióját közben

Fontos a fokozás a vágy fenn tartása a változatos nyelvjáték, és kéz. Izgathatod csiklóját nyelveddel közben ujjazhatod is 1-2 újjal.

Esetleg, ha nem zavarja nyalogathatod lejjebb, meg persze, ha neked sem gond. S ujjazhatod popsiját.

2012. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
a végén adhatsz rá puszit, és köszönd meg neki, hogy kielégíthetted, vagy mondjad, hogy nagyon élvezted / finom volt / stb. :)
2012. aug. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

leszbik.hu


remélem segitettem.

2012. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!