Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsen orgazmusom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen orgazmusom?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, szűz. próbáltam maszturbálni sokszor, de nem volt orgazmusom. zuhanyrózsával csináltam. am amikor elöször csináltam volt olyan orgazmusfélém, elég jó volt, de szerintem nem igazi orgazmus. ez kb 3 hónapja volt. azóta sokszor maszturbáltam de sose sikerült. mért van ez? talán valami bajom van?
2009. júl. 15. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
van, akinek csak úgy megy, ha közben a G-pontot is izgatják
2009. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg más módszert....
2009. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, szerintem semmi bajod sincs. egyszerűen csak fel kell térképezned a testedet, és hogy mi jó neked. Ez mindenkinél így van, csak van, akinek könnyebben megy. Én még egész kicsi koromban felfedeztem a dolgot, bár akkor még fogalmam sem volt, mit csinálok. Később jöttem rá, hogy amit akkor ösztönösen tettem, valójában egy természetes dolog.

A kérdésedből nem derült ki, milyen testrészeket ingerelsz, de tudnod kell, hogy egyénenként változik, ki milyen hatásokra képes az orgazmusra.

Az én esetemben még soha sem beszélhettünk hüvelyi orgazmusról, csak csiklói, vagy a kettő együttes ingerlése hatására keletkezőről. próbáld meg megtalálni, te hogyan tudnál elmenni :)

19/L

2009. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!