Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk szerintetek a 86/76/86...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek a 86/76/86 milyen? (mell/derék/csipő) 166cm és 58kg

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:

nem tudlak ezek alapján elképzelni:)


súlyod alapján nem lehet rossz, de azok a számok... nem tudok mit kezdeni velük:)

2012. júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

képpel többre mennénk :D

Egyébként jó... vagy most mit írjak?

Nem a számok alapján találtam a Páromra :)

2012. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
küldj egy képet arc nélkül, de a derék kicsit mintha sok lenne. de nem tudom számok alapján.
2012. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Derékban mindenképpen túl vastag vagy. 58 kilósan ezzel a magassággal éppenséggel egy tök sportos lány is lehetnél, sőt jó pár kilóval nehezebb is lehetnél akár még, ha az a súly izomból jönne össze, de ezekkel az adatokkal gyanítható, hogy a zsír sok rajtad, és az eloszlása sem igazán jó. Sportolnod kellene.
2012. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hol mérted a derekat? És a csípőt?

Mert ez ìgy nagyon nem tűnik reálisnak...

2012. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát kírlek szípen elmegy de nekem nem kék
2012. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha csipod szelesebb mint a vallad, es nincsenek extrem dolgok rajtad akkor teljesen hibatlan.
2012. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Orsolya0612 válasza:
0%
Hát kérlek az elég siralmas. Nagyon sajnállak próbálj meg fogyni és utána hízni majd hirtelen lefogyni hidd el beválik. Minden nap egy jó adag szarkupac és olyan karcsú leszel mint én. Hízásnál pedig rakj egy dugót a fenékbe hogy a kaja ne tudjon távozni, majd 3-4 hét után kiveheted és nyomjad izomból (egy kicsit csípni fog de ne törődj vele az után megszépülsz) és imádkozz, hogy ne durranj szét ha sikerül nem leszel többé ronda. Sok szerencsét!
2012. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy???
2012. júl. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
KÉPET ÉS ELMONDOM!
2012. júl. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!