Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak/srácok nektek tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/srácok nektek tényleg ilyen sokat számít, hogy egy lányon milyen cipő van?

Figyelt kérdés

Ma hogy esős idő volt a szokásos magassarkú/szandál helyett csizmában mentem dolgozni (irodában recepciós vagyok), és szinte miden férfi kolléga megdícsért, hogy milyen jól nézek ki vagy volt olyan, aki megkérdezte, hogy miért öltöztam ilyen szexin?

Pedig csak nem akartam, hogy vizes legyen a lábam.


Szóval a férfiaknak tényleg ennyivel jobban tetszik egy csizmás női láb, mint egy sima magassarkús?


2012. júl. 24. 21:10
 1/6 AvernusTriad ***** válasza:
Nekem az a gyanúm, hogy jobban érezted magad egy normális lábbeliben, és ez látszott rajtad ;)
2012. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ASOT ***** válasza:
nekem spec nem
2012. júl. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem érdekel milyen cipő van a delikvensen csak szakadt csöves cipő ne legyen.
2012. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem például nagyon tetszik, ha egy nő magassarkú csizmát visel. Nyáron ez ritkaság, talán ezért reagáltak így rá akiknek ez szintén bejön.

Sok esetben előnyösen emeli ki a nők lábát-nézd meg magad tükörben csizmában meg a másik cipődben, aztán meséld el, hogy láttad-e a különbséget!

2012. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 walk w1th mee ***** válasza:
Converse+farmer->tuti nyerő
2012. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
őő..... szereintem elfelejtettél valamit figyelembe venni .....(szarkazmust) 14/F én is "megdicsérem" ha egy lány valami fura cuccot visel :D
2012. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!