Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért csináljátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért csináljátok ezt miért jó ez nektek?

Figyelt kérdés
Közösségi oldalakon (facebook) Állandóan azt irogatjátok hogy ronda vagyok meg kövér. Aztán megvárjátok amíg mindenki az ellenkezőjét kezdi el állítani ez jó érzéssel tölt el titeket vagy miért csináljátok ezt a hülyeséget?

2012. júl. 25. 00:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nézd meg egy 16-17 éves lány facebook-ját 95% hogy találsz egy ilyent :)
2012. júl. 25. 00:40
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
Én direkt ezért írtam egyik képem leírásába, hogy szép vagyok. : D
2012. júl. 25. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
18 év feletti egészséges elméjű lányok biztos nem csinálnak ilyet..a többi meg...hát ez van, kifordult magából a világ. amitől én még agyf*szt tudok kapni hogy ilyen ork fejű mangalicák képeihez, még huszonéveseknek is, feltétlenül oda kell írnia mindekinek hogy "gyönyörű vagy <33333333"
2012. júl. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
önértékelés problémák , nincs pasijuk , unalom 16/L
2012. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nr beszélj többes számba nem minden lány ilyen csak méhány az én baráti társaságom olyan hog! Kimondj amit gondol ne akarjatok megismerni xD nekem nagyon kevés ilyen ismerősöm van de vagy kettő akad olyan is h ogy: közös kép valskivel 3. Ember komentál

H szépek vagytok az 1.ember : köszi de csak ő

Erre 2. Ember áá nem ő a szép szoval nyaliznak amikoe tudják magukról h: én vagyok a szép. Szóval ilyenek vannak.

2012. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!