Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van ese'lyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ese'lyem?

Figyelt kérdés

Hello!

Van egy gyonyoru la'ny az utca'nkba.. mellesleg az oszta'tarsam is. Sulibo'l hazajovet sokat szoktunk beszelgetni. Nagyon jolerzem magam vele, szerintem o is velem. :$

Kb. Egy e've ismerjuk egyma'st. Van kozos te'ma'nk meg minden.....

Mondhatni keressuk egyma's ta'rsasa'g't. Sokat szoktam ra' gondolni.

A baj ott kezdodik, hogy e'n nem vagyok az a helyes sra'c.:/

Szerintetek van ese'lyem na'la?

E's hogy pro'ba'jak meg kozeledni fele'?

Segitsetek legyszives, ne baromkodjatok!

Helyesira'si hiba'ke'rt sorry, telorol irtam!


14/f



2012. júl. 25. 20:17
 1/5 anonim válasza:
Szia!! Persze, lehet nála esélyed.. Nem minden lány a ,macsókra' pályázik (bár nem tudom milyen lehet ez a lány aki neked bejön..de gondolom te tudod nagyjából, hogy milyen srácok jönnek be neki) ,szerintem a belső fontosabb..az hogy hogyan viselkedsz vele! Pl: hívd el sétálni, ilyen jóidőbe fagyizni esetleg strandra vagy csak szimplán egy jó filmre a moziba.. Remélem tudtam segíteni! :))) Sok szerencsét a lányhoz!
2012. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszi a kommentet!

Csak annyi hogy e'n fe'lek egy kicsit, hogy mit mond.

2012. júl. 25. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Hmm érdekes én is telóról írok mégis sikerül helyesírási hiba nélkül ezt megcselekednem....
2012. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Basszus te most segiteni jottel ide vagy verni a nya'lad?

Ha van idod ne'zd meg a SE TXT PRO billentyuzete't..

2012. júl. 25. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz ékezetes betűt írni vagy most menő ez az i'ta's
2012. júl. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!