Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most hogy is van?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést régebben tettem fel: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Na végülis sikerült szakítanom A-val, mert ez valahogy mégsem mehetett tovább, elértem, hogy ő akarjon velem szakítani, így könnyebb volt, B pedig azóta utál, azt hiszem van is rá oka, de már csak keresi az okokat, hogy miért is utál, mert szerintem ő sem tudja pontosan... Na, a lényeg, hogy már többször is bocsánatot kértem mindenért, és mondtam neki, hogy bármit megteszek, csak adjon egy első és egyben utolsó esélyt, de ő nem, sőt ehelyett már direkt cikiznek azzal, hogy én vagyok samara, stb. ilyen baromságok, meg hogy én egy ribanc vagyok, hát szerintem ez amit csinálok, pont nem azt bizonyítja de ők tudják. (A és B akik azóta nagyon jó haverok lettek)

Nem veszik észre, hogy nekem B mennyire fontos volt, hát már ott tartok, hogy nem jön be, azt hiszem, és nem érzek iránta semmit, de ez nem biztos, csak azt hiszem, lehet hogy csak sikerült végre becsapnom magamat is, mert olyan érdekes, hogy hiába nem érzek iránta semmit meg semmi, mégis minden nap sírok miatta, és már majd meg őrülök, de lehet, hogy már meg is őrültem.(:D) Akkor most szerintetek szeretem még, vagy ha nem, akkor miért vannak ezek a dolgok?



2012. júl. 25. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a Hogyisvanez-család.
2012. júl. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez nagyon hasznos komment volt, életmentő, köszönöm...
2012. júl. 25. 23:51
 3/5 anonim ***** válasza:
hát én a te helyedben nem hagynám magam h B ilyeneket mongyon, de az a lényeg hogy légy erős. és ha meg nem fogadják el a bocsánat kérésedet? szard le őket! de én megértem hogy rosszul esik hisz nem is csináltál semmit..
2012. júl. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a normális választ
2012. júl. 26. 00:17
 5/5 anonim ***** válasza:

szívesen:)

ja és: 18/L

2012. júl. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!