Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ezt lezárni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt lezárni?

Figyelt kérdés

Legjobb haverom és barátnője nemrég szétmentek. Több évig jártak, de elég se veled, se nélküled kapcsolat volt ez, folyton veszekedtek, meg szakítottak többször is. A csaj szakított legutóbb és úgy néz ki, nem lesz folytatás. Haverom nem törődött még bele, többször felkeresi. Nem tudom pontosan mit akar elérni a csajnál, szerintem vissza akarja szerezni, de ezzel inkább csak a lányt idegesíti. Az is lehet, hogy bosszút áll rajta, mert dobta, nem tudom, nem értem. Erre is írhatnátok, hogy fél év után mi lehet a célja ezzel! Am rendes csaj, meg kedves, kezdem sajnálni is szegényt, hogy haverom így a nyakára jár.


Kívülálló vagyok tudom, de ez így nem mehet tovább.

haverom 22, a csaj azt hiszem 20



2012. júl. 26. 02:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha le akarták volna zárni akkor már lezárták volna.
2012. júl. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én úgy vettem észre, inkább csak haverom nem zárja le. A csajnak már alakulgat valami egy másik pasival úgy hallottam. Már mondtam haveromnak, de nem használt.
2012. júl. 26. 03:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor mennyetek el egy buliba,beszélgessetek Jack Daniels haverral,aztán mindjá jobb lesz.
2012. júl. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!