Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egyensúlyt tartani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék egyensúlyt tartani?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a párommal így sem találkozunk eleget, mert ő dolgozik, de emellett a barátaimmal is szeretnék lenni, de velük sem tudok akármikor, hipp-hopp összefutni, és néha az az érzésem, mintha a barátaimat mellőzném... Szeretnék én minőségi időt tölteni a barátaimmal is, de a szerelmemmel is. Csakhogy ha a barátnőim hívnak valahova, és én előzőleg, 1 hét nemtalálkozás után már lebeszéltem a kedvesemmel a randit, és emiatt nem megyek el a barátnőimmel, megsértődnek. Viszont ha velük mennék hétvégén bulizni, akkor hogy mondhatnám meg a páromnak, hogy most ne jöjjön, amikor így is alig találkozunk? Már volt rá példa, hogy a kedvesemnek mondtam, hogy ez csajos görbe este lesz, és hogy a barátnőim párjai (mindhárman foglaltak vagyunk) sem jönnek, és még így is sértődés/vita lett a vége...

Ti hogyan oldjátok meg ezt? És mit tanácsoltok, hogyan tarthatnék egyensúlyt a szerelem és barátok között? A szomorú, és magamban igenis gyűlölt igazság, hogy nekem a szerelem fontosabb, de nyilván azért a barátaimat sem szeretném mellőzni, mert nem csak akkor szeretnék velük foglalkozni, amikor szükségem van rájuk.

Előre is köszönöm a hasznos segítséget és javaslatokat.



2012. júl. 26. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:

az is egy jó megoldás lehet néha, ha megy veled a párod, a barátnőid is viszik a párjukat, így azért a pároddal is vagy és a barátnőiddel is.

persze ez csak úgy működik, ha a pasik is bírják egymást

2012. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, ezt igen gyakran szoktuk praktizálni, dehát attól még, hogy járunk, néha tölthetünk külön is egy kis időt, és a barátnőimmel nem tudunk úgy hülyülni és csajos dolgokat csinálni, mintha ott vannak a fiúk is... Akik mellesleg bírják egymást, ezzel egyáltalán nincsen semmi gond :) Szerencsére :D De mindhárom fiú külön társaságból ered, így néha vándorolunk társaságból társaságba, néha meg nyilván ők is szeretnének a saját barátaikkal eltölteni egy-egy hétvégi őrült estét...
2012. júl. 26. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!