Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csunyacska fiunak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csunyacska fiunak is lehet szep baratnöje?

Figyelt kérdés
Van egy csaj az osztalyban nekem tetszik es kb. fel eve az egyik oran volt egy olyan kijelentese hogy ,,ide ülhet mellem,,...ez ram utalt mert eppen rolam volt szo...ez jelentheti azt hogy tetszem/tetszettem neki?de szerintem en nem nezek ki vmi jol..bar anyam azt mondja h milyen szep vagyok meg minden de gondolom minden szülö ezt mondja a sajat gyerekenek..
2012. júl. 27. 15:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
nem
2012. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
ritka de inkább nem
2012. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

szóval nagy kegyesen odabökte hogy ide ülhet mellém...név nélkül...most komolyan szerinted ez azt jelenti hogy tetszel neki?? gondolkodj!!

ha meg kicsi az önbizalmad akkor először azzal kezd valamit és azután kezdj el csajozni...

2012. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz Te sem anyáddal, sem mással! Tetszik a csaj vagy sem?! Akkor nyomás oda hozzá!
2012. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
4. nem tol hol lakik : D nyari szünet van ugyhogy suli is kizarva:D
2012. júl. 27. 15:41
 6/25 anonim ***** válasza:

de a nevét csak tudod, írj rá facebookon!!!

ne legyél már ilyen "szerencsétlen"

2012. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
de ö mindig olyankor van fenn amikor en nem...es ha eppen kifogom azt a pillanatot amikor fenn van akkor felperc lelep...
2012. júl. 27. 15:43
 8/25 anonim ***** válasza:
73%
ha van pénzed bárkit megkapsz!
2012. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Meg hogy nem lehet! Viccelsz? Én szinte csak ilyen párokkal találkozom (szép csaj csúnya pasi)

vagy csúnya csaj szép pasi...nem értem mi van :S

2012. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
ba-meg 12 eves vagyok...
2012. júl. 27. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!