Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti nálatok ez tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti nálatok ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
EGy fiút különféleképpen láttok külsőre vonzónak, szépnek vagy csúnyának. Például egyik lánynak nagyon helyes pasi, a másiknak átlagos, a harmadiknak meg ronda és ezen össze is vesztek mondjuk. Tényleg így működik ez a lányoknál vagy inkább általában egyformán vélekedtek a fiúkról.

2012. júl. 27. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

nem egyformán, mindenkinek más tetszik

pl..barátnőm teljesen odavan a pasijáért(nyilván)

nekem egyáltalán nem tetszik

2012. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez milyen hülye kérdés... Valakinek ez a szép, valakinek az. Én jóképűnek látom a párom, anyukám nem. Ez van, nem tetszik mindenkinek ugyanaz.
2012. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokszor nagyon különbözően tudunk vélekedni ugyanarról a pasiról. Barátnőmnek pl van egy pasija, aki számára maga az ideál, a tökéletes, az adonisz. Nekem viszont akkor sem kéne, ha fizetnének érte, hogy vigyem. :D
2012. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a legjobb barátnőmmel egyezik az ízlésünk de volt már olyan pasija aki nekem nem jött be változó :D
2012. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert a fiúknál szerinted nem így van? Micsoda kérdés ez... :)
2012. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azokkal a barátaimmal akikkel ilyenekről szoktunk dumálni, elég eltérő az ízlésünk. Meghallgatjuk a másik véleményét és elfogadjuk, nem kezdünk el ezen veszekedni. A legjobb barátnőmmel mindig azt mondjuk, hogy így legalább nem veszünk össze egy pasin sem és nem nyúljuk le a másik pasiját. :D
2012. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!