Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira félek az első csókomtó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira félek az első csókomtól. Észreveszi hogy még nem csókoltam?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát azt gondolom tudja, hogy még nem csókoltad..:D
2012. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

akkor megesz:OOOO


majd megmondod neki, hogy ez volt az első, biztos örülni fog

2012. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne félj :) én is teljesen paráztam az első csóktól és nem is sült el túl jól,de az első után van második harmadik és az már jobb lesz sokkal
2012. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha lány vagy semmi okod a pánikra, ha a fiú, akkor viszont nagyon is pánikolhatsz, mert ha béna vagy a lány képes elhagyni, sajnos a lányok elvárják, hogy a fiú jól tudjon csókolni, jól tudjon dugni és kinyalja a lányok fenekét.
2012. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs miért parázni. Az első nemsikerül jól akkor a 2. vagy 3. vagy a 10. igen. Nekem szerencsém volt mert amint kettesben maradtunk a lány magához húzott tehát még a bénázós kezdeményezés is kimaradt. Azt mondta az 1. béna volt de a nap végére belejöttem :D
2012. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Haat nm toom de amikor nekem volt az elso a lany 1 evvel nagyobb volt es azt gondolta hogy nem ez az elso csak egyszeruen tapasztalatlan vagyok szoval ha szerencsed van akkor te is meguszhatod :D es utanna majd mar semmi eseje hogy leleplezzen mert bele fogsz jonni
2012. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ez segít én is nagyon féltem és ügy remegtem, mint a kocsonya. De megtörtént és ISTENI volt. Utánna mondtam a fiúnak, hogyne haragudjon ha elrontottam mert ez volt az első, erre megint megcsókolt.Tehát fölösleges parázni. Jidd el én is ilyen voltam. Nagyon paráztam, de rájöttem fölösleges volt.
2012. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem a barátom átkarolt és megcsókolt mondtam neki hogy most elösször csókolóztam megcsókolt újra és azt mondta "pedig nem is látszik". szóval szertintem nem!
2013. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!