Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen lányokról mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lányokról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm ilyen magának való, nem valami társasági lény, ha valaki megnevetteti, az már egy nagyon jó pont az illetőnél, nehezen bízik meg a másikban, visszahúzódó, de egyébként vagány, csak barátságtalan és csak megszokott társaságban képes feloldódni teljesen. Elég kis komor, de ha jól érzi magát, akkor be sem áll a szája. Nehezen bízik meg a partnerében, de ha sikerül akkor nagyon hű tud lenni. Öltözködése a normál határokat súrolja, már nem magamutogató egyáltalán, de kicsit "devilen" öltözködik. A fekete a kedvenc színe, durva ékszerek, stb...ja és nem emo-s, mielőtt valaki azt mondaná rá. Ha megláttok egy ilyen lányt, próbálkoztok nála, vagy inkább messziről elkerülitek? Azért kérdezem, mert kíváncsi vagyok rá, előtte meg nem akarom senkitől megkérdezni, nehogy megbántsam...Köszönöm a válaszaitokat!
2012. júl. 28. 03:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezek a tulajdonságok nem különlegesek. Nálam nem lenne kizáró ok egyik sem. Sőt, némelyik még vonzó is.

Amúgy meg "ha meglátom" nem derülnek ki, csak később.

2012. júl. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát egyikse kizáró ok:D hány éves? hol lakik?
2012. júl. 28. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiatalabb éveimben én is ugyanilyen tulajdonságokkal bírtam.Mára sikerûlt kibontakoznom,és pont a nyitottságom,a kedvességem,a pimaszságom széditi a pasikat.Ninbs a csajjal gond.Eggyszer lehet fõnyeremény lessz annak aki a társa lessz.Ennyit tudtam írni saját magamból kiindúlva.
2012. júl. 28. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Nincs"
2012. júl. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
18 éves...
2012. júl. 28. 03:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez te lennél???


És te mit tartasz ezek közül egyértelműen pozitívnak?

2012. júl. 28. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt most nem értem...?? Nem én hanem a barátnőm ilyen, én egész más vagyok.
2012. júl. 28. 04:10
 8/8 anonim ***** válasza:
40%

Milyen baratno vagy te hogy csak ugy kibeszeled ot a hata mogott!!

Inkabb vele kene megbeszelned ezeket minthogy ide kiirogasd!

2012. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!