Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Depressziós leszek, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós leszek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már szinte ki se megyek a házból, egész nap csak gépezek, v olvasok v tv-zek. a legjobb barátnőm állandóan a pasijával van, és mikor végre találkoznánk lemondja, hogy ő a pasijával lesz. És ilyenkor nem tudok mit csinálni, már teljesen bele fogok őrülni ebbe az egészbe. Nincs is kedvem kimenni itthonról, mert tudom hogy úgyis felesleges, nem lesz semmi. Mit csináljak??
2009. júl. 16. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Elősszöris beszélj a barátnőddel,hogy legyen néha veled is ha erre nem hajlandó akkor nem igaz barátnő.

Mozdulj ki, ne gubbassz bent. Menj strandra, sétálni. ismerkedj. hány éves vagy?? És ne úgy állj hozzá, hogy felesleges kimenni meg hogy depressziós leszek csak akkor leszel ha hagyod.POZITIV GONDOLATOK!:)

2009. júl. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
18éves vagyok, és alapjáraton nagyon pesszimista vagyok. nincs kivel kimennem a strandra, mehetnék 7végén bnőkkel, de egyszerűen már az egész kedvem elment attól, hogy 1-1szer lehet csak jó kedvem, azonkívül MINDEN barátom sz*rik rám, és még ha azt is mondják h jaj dehogyis, így van. És igen, az is a bajom hogy nincs barátom, nincs aki szeretne, akihez "menekülhetnék".
2009. júl. 16. 21:00
 3/15 anonim ***** válasza:
Próbáld megbeszélni a barátnőddel, hogy hogyan érzed magad, hogy szeretnéd, ha lenne egy kicsit több ideje rád is. Mondanám még, hogy nem is rossz időtültés netezni, olvasni stb., de talán most nem ezeket szeretnéd csinálni. Én amikor nagyon egyedül vagyok és nincs mit, kivel tennem, akkor általában én is netezek, vagy épp írok, vagy elmegyek egyedül sétálni, és csak figyelem az embereket, a tájat, a pillangókat, virágokat. Elgondolkodok azon, hogy mi is az ami bánt, hogyan lehet segíteni a saját helyzetemen, aztán mindíg arra az álláspontra jutok, hogy de jól esne ha a legjobb arátommal sétálhatnék, és beszélhetném meg az élet dolgait, de ezt nekem már sajnos soha többé nem lehet, így marad az egyedüllét, séta, és a bánatom írásbafoglalása vers, regény formákban...
2009. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én is kezdem így érezni, mert a barátja is teljesen ki akarja sajátítani, nekem meg nincs másom. nincs más aki úgy megértene, habár mostanában...
2009. júl. 16. 21:05
 5/15 anonim ***** válasza:
"Depressziós leszek, mit csináljak?" Szedj antidepresszánsokat. Na jó, azért azt még nem kell. Először is, ne gubbassz odabent, menj ki, süt a nap! Rád is süt! Ugyanúgy mint bárki másra. Éltet, és jókedvre derít. Meleg van? Sebaj, menj ki a strandra... hátha találkozol valakivel, aki a leendő barátod lesz. Vagy csinálj bármit, csak házon kívül, és jobb kedved lesz. :)
2009. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én se mozdulok ki itthonról, mert nincs kivel lógni, egyedül meg semmit sem tudok csinálni. Én nagyrészt zenét hallgatok a gépen, engem megnyugtat, közben tornázok vagy ezoterikus oldalakat böngészek. Van egy csomó társkereső oldal, ott jól el lehet beszélgetni. Nem feltétlenül kell pasit szerezned magadnak csak beszélgess másokkal. Szerintem ez jó időtöltés.
2009. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ezek megvannak, csak egyszerűen az önbizalmam is romokban hever, pedig (elvileg) egyáltalán nem nézek ki rosszul, sőt.. mégis, aki nekem tetszene észre sem vesz, aki pedig nekem nem tetszik azzal meg nem fogok összejönni. És elég idegesítő az a tudat, hogy majd' mindenki nyaral, boldog, a párjával van, és azokról pedig mindenki elfelejtkezik akik otthon gubbasztanak...
2009. júl. 16. 21:26
 8/15 anonim ***** válasza:
Aki tetszk neked, biztos észre sem vesz? Próbálj vele beszélgetni, vagy először csak a közelében lenni, és figyelni őt, hátha ő kezd majd beszélgetni veled? Hátha...
2009. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam már, de mindig vagy vissza se ír msnen pl, ha meg élőben látom szó szerint elmenekül, pedig NEM is ismer.
2009. júl. 16. 21:35
 10/15 anonim ***** válasza:

Amikor úgy látod elmenekülne, csak mosolyogj rá aranyosan, hogy na miért menekülsz már megint? :) De ne gondolj ilyenkor arra, hogy tőled menekül, hisz nem ismer. Talán csak félénk, vagy nem tudja hogyan viselkedjen, ha tetszik egy lánynak, illetve nem is biztos, hogy tudja, hogy tetszik neked, és csak nem tudja mit is csináljon.

Esetleg msn-en azért nem ír vissza mert nincs a számítógépnél.

Egyszer élőben szerintem mond neki, hogy szeretnéd jobban megismerni, ne ilyedjen meg, ne meneküljön, hisz nem tudja mi elől menekül, és talán maradna tovább is, ha jobban megismerne téged. Szóval ha ezt elmondod neki nem hiszem, hogy visszautasít. Kérdezgesd te is őt, hogy ő mit szeret, miket szokott csinálni....

2009. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!