Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki a vonzóbb szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a vonzóbb szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy kis tini(14-15) akinek még se melle se feneke és full éretlen és szerencsétlenkedik az ágyban,vagy egy fullos tökéletes testű huszonéves lány aki olyan az ágyban mint egy tigris és mindent tökéletesen tud?

Én az utóbbira szavazok :D de annyi pedofil lett hirtelen mostanában ahogy elnézek pár kérdést meglepődök.

Komolyan vonzóbbnak tartja az emberek 85%-a a semmi nőiességgel nem rendelkező kislányokat,csak mert azok kislányok,mint egy fullos bombanőt?



2012. júl. 28. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Na vajon melyik? 2.
2012. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Az ilyen huszonéves csávók akik ezekkel járnak lúzerek akikkel a saját korosztályuk nem áll szóba..
2012. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 AvernusTriad ***** válasza:
Erre a kérdésre nyilván a 2. a válaszom. De ki dönti el, hogy mi a fullos bombanő? egyébként kiakasztóan korán érnek manapság a lányok (testileg, a fej kevésbé)
2012. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ASOT ***** válasza:

egyértelmű hogy 2-es.


egy 14-15 éves az még nagyon fiatal, a saját korosztályában lehet h maga tökély, de 18 felett ez már teljesen más.

2012. júl. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2
2012. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kérdés szándékosan úgy van feltéve,hogy az utóbbi legyen jobb,legalábbis így hallásra.Hát,mindkettőnek meg van az előnye:14-5 éves:

még vagy szűz,vagy kevés pasival volt,szóval jó szűk;még nem játssza az eszét;még nem bántotta meg 1 pasi se,aki tönkre tette volna a lelki világát.

huszonéves:

jó az ágyban,okosabb,több mindenről lehet vele beszélgetni.

Kinek mi a jobb,nekem nem számít,hogy hány éves,csak 14 alatt ne legyen,mert azt büntetik,és 50 felett se legyen,mert az már sok.A lényeg úgyis a természete,a teste,és hogy képes-e szeretni,na meg hogy nem ribanc.

2012. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már ezt a szűk - nem szűk dolgot ez teljesen hülyeség.

Mégpedig azért,mert az ilyen lányok szűkek az igaz,de a huszonévesek már (sokkal jobban) tudják használni a hüvelyben levő izmaikat és úgy rád tudnak szorítani,hogy sokkal szűkebb tud lenni mint egy szűzlány.

Azért tettem fel ezt a kérdést így,mert ez most kimondottan a szexre megy,nem a párkapcsolatra,és úgy láttam hogy rengetegen az elsőt tartják vonzóbbnak,jó látni hogy ez nem teljesen igaz.

2012. júl. 28. 21:43
 8/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok megint.

Talán azért tűnik így,hogy a fiatalabb kell,mert ti "öregebbek" nagyon válogatósak vagytok,és ha valami minimális nem tetszik,akkor már nem kell az ember.(nem mindenki ilyen,de a többség igen)

2012. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8. vagyok megint,csak még annyit,hogy a szüzesség állapotáig ta akármilyen intimtornával se tudnád szűkíteni magad.kb. 1 új fér egy szűz csajba...Meg aztán neked ha jól sejtem nem minden pasi kell,azokkal érdemes foglalkoznod,aki veled szeretne lenni.Hiszen mindenki nem érthet egyet ugyanabban.
2012. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én egy 18 éves fiú vagyok a félreértések elkerülése végett :D

Persze nekem is igazából annyi a lényeg egy kapcsolatban,hogy tudjam szeretni az illetőt,legyen meg a szikra s majd a láng,a többi is fontos persze de ez elsődleges,15 évestől 22-ig vagyok kapcsolatra nyitott.

Ez a kérdés kizárólag csak a szexre ment,maga az,hogy rengeteg embernek vonzóbb egy kislány azt nem tudom megérteni,meg akartam nézni hogy mennyi pedomaci válasz érkezik de egy se szerencsére:D

És egyetértek,tényleg nem lehet a szüzességig szűkíteni,de mire egy szűznek be tudod rakni akár félig is az fél óra,és tényleg jó,de a 20+-os lányok úgy rászorítottak hogy kihúzni se tudtam volna és épphogy nem mentem el szóval azért velük jobb a nemi aktus :D

2012. júl. 28. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!