Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha visszakérte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha visszakérte a rámbízott bankkártyáját? (lent bővebben)

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk és már szerelmes lett belém, akkor odaadta a bankkártyáját és a hitelkártyáját, hogy vigyázzak rá,mert ő csak elkölti ami rajta van pénz.De tegnap eléggé összevesztönk.Bár nem vitatkoztunk,de izzot a levegő,nem akart átölelni és megvígasztalni és külön akart aludni.Reggel pedig visszakérte a kártyákat. Megkérdeztem, hogy most el akar hagyni?!De ő azt mondta, hogy nem áll szándékába.Igaz átölelt, így hogy látta hogy rossz kedvem van,meg adott pár puszit a számra(egy pici csók is volt),de én akkor is félek, hogy ez már valami rossznak a jele!

(az összeveszés, az annyiból állt, hogy tegnap du.kettesben el akartam vele menni romantikázni,de helyette 3-ban a haverjával uszodába mentünk és persze ők leálltak kettesben sakkozni, na ez nekem uncsi volt és haza mentem.Este pedig megláttam a telójában, hogy egy lányt hívott,rákérdeztem,persze egy ismerős volt(bár nem értem mért este 9kor hívta.)azutá oda akartam bújni hozzá, hogy bocsásson meg, hogy féltékenykedek,de ő csak rávágta, hogy hagyjam aludni!)Tudom elég hülye vagyok,de elég rosszul esett, hogy a haverja, akivel egész nap egyóütt dolgozik, inkább vele foglalkozott,mint velem(igaz velem meg minden nap együtt alszik)


2009. júl. 17. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudta, hogy kettesben szeretnél vele menni, akkor nem volt szép, hogy beszervezte a haverját. Amit én nem tettem volna, hogy bocsánatot kértél tőle a féltékenykedésért..... szerintem volt rá okod, mert még ismerős csajt se hívjon este 9-kor. Ne legyen igazam, de olyan szakítás szaga van a dolognak, azért is kérte vissza a bankkártyát. A szakítás oka pedig nem az, hogy durcáskodtál az uszodában esetleg, vagy hogy féltékenykedtél, hanem az, hogy egész egyszerűen becsajozott, csak még nem volt gerince bevallani. Vissza ne könyörögd! Egy hapsinak bocsánatért esdekelni, egyébként is megalázó.
2009. júl. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazat adok sajna az előttem szólónak. Tényleg gáz ha 2esben szerettél volna lenni vele, erre pedig beszervezi egy haverját és téged le se "kakál". Nekünk is volt úgy h 3masban mentünk, de ugyanúgy foglalkozott velem a barátom és nemis terveztük h 2en megyünk.Am meg mit matatsz te a telefonjába???Ok h ezekszerint volt okod rá de ez akkor sem szép dolog.Lehet talán az ilyen viselkedés miatt unott rád.Jah még 1 dolog.A pasik nemnagyon szeretik ha a csajok bedurciznak és pl fogják magukat és hazamennek minden magyarázat nélkül.Ezt tapasztalatból mondom, ezután ők érzik magujat megsértettnek.Oda kellett volna menned, félrehívni és elmondani mi a gond.Az ő helyébe énis megsértődtem volna.Útálom a durcit.Ja az én barátom is sokszor van azzal a haverjával akivel együtt dolgozik, dehát férfiből van kell neki a férfi társaság, sose szólok bele, persze csak ha emellett velem is foglalkozik:)Nem irányíthatod h csak veled foglalkozzon,oda kellett volna ülnöd és belefolyni a dolgokba,nem megsértődni.Hidd el a sértődés a legrosszabb tanácsadó.Abarátod valószínű nagyon megsértősött rád ezért hívott fel egy csajt, azt már viszont h kit és minek, csak te tudod kideríteni. Próbáld abbahagyni a kutatást, a féltékenykedést, és a ráakaszkodást, mert nem lesz jó vége, mentsd ami menthető, ha szereted. üdv
2009. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy baromi sokat vásárolsz.
2009. júl. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, azóta megoldódott és megbeszéltünk mindent!(és szerencsére szakításról szó sincs+megcsalásról sem!:)(és ezt nem naívitásból mondom!)

Hogy pont azért bízta rám a kártyát, hogy ő el ne költse.És én sose veszek le róla pénzt saját költekezésre!(van nekem sajátom).Amúgyis én spórolósabb vagyok,mint ő!

2009. júl. 20. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!