Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz, ha még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, ha még nem csókolóztam? (Hosszú lesz, csak az olvassa el, aki nem azt írja, hogy :"én ezt el nem olvasom" stb. )

Figyelt kérdés
A barátnőim már mindegyiknek megvolt az első (kivéve az egyik lányt),és én kezdem rosszul érezni magamat,hogy nekem még ez se jött össze,persze nem akarok én az első jöttment el,azt szeretném ha olyantól lenne akit szeretek és viszont szeret,csak félénk vagyok és szégyenlős,nehezen nyitok meg mások felé,régebben sokkal nyitottabb voltam,meggondolatlanul cselekedtem,most meg minden lépésemet átgondolom,így a pasizásról ne is beszéljünk,szoktam néha flörtölgetni,de semmi több. Volt már barátom régebben (15 vagyok,lassan 16,szóval gondolhatjátok milyen járás volt az,ha még csók se történt :D bár szájra puszi volt félig,de az nem számít :D). Nem tudom,hogy így lesz-e komolyabb kapcsolatom ha ilyen félénk vagyok,pedig belül nem vagyok ilyen,csak hát ... nem tudom elengedi magam teljesen,társaságba feszengek,nem érzem magam jól a bőrömben,ha meg én sem tudom elfogadni magam,más se fog valószínűleg. Arra lennék kíváncsi,hogy van-e így más is,vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?:/

2012. júl. 29. 03:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
de am külsőleg is rendben vagy?
2012. júl. 29. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

előre is leszögezem : képet nem küldök senkinek

egyébként sok pozitív visszajelzést kaptam,akkor gondolom nem lehetek egy bányarém

2012. júl. 29. 03:47
 3/15 anonim ***** válasza:
szoktál bulikba járni ? mert ha igen és oké vagy külsőre is akk fognak nyitni a srácok én is nyitok ha olyan h tetszik meg stb:)
2012. júl. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Diszkóba meg ilyen helyekre nem,inkább házibulikba,remélem igazad van és majd összejön valami :)

Köszi szépen!

2012. júl. 29. 03:53
 5/15 anonim ***** válasza:
15 éves korban ez lenne a normális. Mostanában kell elkezdeni.
2012. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, még semmiről nem maradtál le. Egyszerűen Neked csak több idő kell, hogy majd megnyílj valakinek.

Addig is barátkozz, ismerkedj és csak lazán... :)

2012. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek!:)
2012. júl. 29. 11:02
 8/15 anonim ***** válasza:

ht ez fura, akk te tisztára olyan vagy mint én:D

15 vagyok és 9 hónapja vok együtt a szerelmemmel. Nem ő az 1. Barátom,de őt szeretem a legjobban vele csókolóztam először és ugyanúgy voltam ezzel az egésszel mint te, de én akármennyire is féltem,annyira akartam,h muszáj volt és csak úgy jött!:D Remélem érted h hogy értem,és tudtam segíteni!:)

2012. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, csak egy évvel idősebben mint te. :D De én nem sietek sehova... majd ha eljön az ideje.
2012. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel.:(
2012. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!