Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Most akkor melyik a jobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Most akkor melyik a jobb?

Figyelt kérdés

azt nézem, hogy itt a legtöbb kérdésnek az a lényege, hogy egy lány dagadt/kicsi a melle...

a válaszok többsége mindig ilyesmi:

"nekem bejön a kicsi mell, sokkal szexibb, mint a nagy"

"a husisabb lányok sokkal jobbak, mint a vékonyak, mert azokon lehet mit fogni"


Tehát az lenne a kérdésem, hogy ha valaki dagi, annak csak nincs olyan kicsi melle, mert ugye zsír az oda is rakódik (kinek több, kinek kevesebb), és nagyon kis (és feszes, mert ezt is írtátok)mell meg többnyire csak a 40kg-s súlycsoportba van?


2012. júl. 29. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:

EMBERFÜGGŐ!!


Nekem a vékonyabb karcsúbb feszesebb testű lányok tetszenek kisebb feszesebb mellel ha úgy tetszik...


és ez nálam általában a 166-174 cm magasságig terjed és 49-56 kg súlyig.

2012. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az összkép a lényeg! miért nem érti ezt meg senki. Ha kövér de lóg a melle, az csúnya, ha vékony, de lóg a melle az csúnya, a feszes mell a szép, az lehet bármilyen kategóriában. Ezt már a genetika dönti el.
2012. júl. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

leírtuk már ezerszer,

ez emberfüggő dolog,

kimegyek a konyhába,

a hasam nagyon korog.

2012. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez úgy megy,hogy a sok srác,aki ezeket írja,azt reméli,hogy a kérdést feltevő,vagy aki látja,és rá is illik a leírás,szóval hogy ők meglátják,és hátha kap valami esélyt az ismerkedésre-csajozásra.A legtöbb itteni,és nem itteni pasinak nem számít,csak hogy dughasson egyet.Én mondjuk nem,én nem szeretem a kövér nőket,aki kövér,azon kb 15 kiló felesleg van,az nekem nem jön be,alatta ,sokkal alatta,ha van rajta egy tizes,talán még bele fér.A kis mell-nagy mell dolog, meg nincs teljesen összefüggésben,van ismerősöm,aki 50 kiló,és 90-d mérete van,meg olyan is van,aki 100 kiló és 90 b.
2012. júl. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nem csak ezen múlik, én is ismerek szélsőséges eseteket, de azt látom, hogy van egy panasz, akkor arra a fél társaság nyálasan reagál, hogy bejön neki, a másik fele meg abban leli az örömét, hogy hogy még jobban porba tiporja az adott kérdező önbizalmát

úgyhogy vagy nyomulós "úgyse tudja ki vagyok, legyen jó napja, megdícsérem"

vagy bunkó f@sz "na mégegyet beszólok, mert nagyon vicces vagyok"

tehát nem tudom mit higgyek, ez a probléma

2012. júl. 29. 19:51
 6/6 anonim válasza:
a szexi, velem egymagasságú csajok jönnek be nekem meg aki jól tud dugni :D
2012. aug. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!