Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú dobhat egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú dobhat egy lányt, akit szeret, egy olyanért, akit nem, csak mert azzal a lánnyal már múltja van?

Figyelt kérdés
Ez mennyire gyakori?
2012. júl. 29. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ne féltékenykedj, nem véletlen van veled.
2012. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

na, komolyan.


ez hülyeség. ha szeret valaki valakit, akkor nem fogja kirakni csak azért, mert valakivel van egy bizonyos múltja. ilyen nincs

2012. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát én pl most ugyan ezt csinálom. Azért mert úgy érzem, hogy megbánnám a cserét valahol belül azt súgja valami hogy megbánnám. Én ezért csinálom ezt. Kicsit ki is vagyok ettől meg más oka is van a választásomnak.

22/F

2012. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
utolsó, elmondanád bővebben?
2012. júl. 29. 21:25
 5/14 anonim ***** válasza:
hát szerintem te fejtsd ki bővebben a szituációt nem hiszem , hogy az én sztorim olyan mint a tiéd :) gondolom téged dobtak a másik lányért?
2012. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

én vagyok,akit dobtak.

és mért lenne más? azt a lányt választod inkább, akit nem szeretsz? miért?

2012. júl. 29. 21:41
 7/14 anonim ***** válasza:

Nos akkor leírom :) Összejöttem "Szöszivel" pár hónap után kidobott aztán összejöttem "Vörivel" közben Szöszivel barátok maradtunk. 2 hete kb Szöszi kitalálta h megbánt minden és nagyon szeret. Én maradtam Vörivel annak ellenére, hogy Szöszivel sokkal jobb és jobban is szeretem még mindig. Mégpedig azért mert úgy érzem hogy Vörivel még nem próbáltam meg mindent a kapcsolatunkon belül, hogy jól működjön és ismerem magam tudom , hogy ha visszamennék Szöszihez akkor ez marhára zavarna. Én ezért...

Nálad nem bizti erről van szó..

2012. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
pedig nagyon hasonló.köszönöm, bár okosabb nem lettem, sajna.
2012. júl. 29. 21:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát írd le konkrétan légyszi h mi a szituáció.
2012. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

és ugye, hogy akarsz okosabb lenni, hogyha butus egy kicsit a kérdés :)a válasz:Egy fiú dobhat egy lányt, akit szeret, egy olyanért, akit nem, csak mert azzal a lánnyal már múltja van?

-IGEN

Ez mennyire gyakori?

-fogalmam sincs ide mit vársz százalékot?

2012. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!