Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Egy apró felmérést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Egy apró felmérést szeretnék, milyen gazdag volt a legtehetősebb pasi akivel valaha is kavartatok? Csak őszintén, úgyis anonim a dolog. Soroljatok ingóságokat (miféle ingatlan, kocsi stb).

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

igazából lövésem sincs. volt olyan akinek ugyan volt autója, de a szüleinél lakott és nem dolgozott, csak most kezdett el pár hónapja és igazából nincs semmije.


aztán volt egy olyan, aki nem tűnt tehetősnek, de valójában az volt. neki van egy motorja(amúgy mindent magának finanszírozott).


aztán egy olyan is volt, akinek szintén volt motorja, de eladta, mert megszorult, most egy egész jó állása van és nem is keres rosszul emellett egy fizetős tanfolyamra is befizette magát, de még ő is az anyjánál lakik.


döntsd el melyik a gazdagabb szerinted.

2012. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mivel még fiatal vagyok és a korosztályomból volt eddig mindig párom, ezért túlzottan komoly anyagi háttérrel senki nem rendelkezett. Szülők háza, szülők autója, viszont suli mellett melókat vállalt, így maximálisan megtudott adni nekem mindent, talán többet is mint amennyit érdemeltem/kellett volna.
2012. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindegyik otthon lakott, egyiknek volt autója, használt Opel, amit én újítattam fel. Volt munkanélküli, programozó, ő jól keresett, de soha nem hivattam meg magam még egy sörre sem, aztán volt az "opelos srác", ő minimálbért kapott, neki segítettem anyagilag.
2012. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én pasi vagyok, de korábban volt egy mocskosul gazdag barátnőm. Toyota Supra-ja volt (keress rá, nem sok van belőle az országban) ezt a kocsit szinte csak kiállításokra cipelte. Debrecenben lakott a fősuli miatt, ezért kapott arra a 3-4 évre egy saját lakást és egy vw passat-al járt suliba. Mellette úgy éreztem magam,mint egy eltartott ku*va, ő vitt iskolába, ő vitt haza, soha nem engedte, hogy bármibe is beleadjak (mozi, kaja, pia, bulik) A családja több saját cégből feji a pénzt és a szülőknek is felső kategóriás kocsijuk van. Egyébként suli mellett dolgozott egy autószerelő műhelyben :) Engem nagyon zavart, hogy ilyen nagy társadalmi különbség van köztünk, de őt egy cseppet sem, utánam összejött valami gazdag fassz@l.


22/F

2012. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Kíváncsi lennék, milyen összefüggést akarsz kihozni ebből magadnak.

1. A nőknek csak a pénzes pasik kellenek, és elhappolják előlem az összes jó csajt.

2. Én egy pénzes pasi vagyok, és eddig még nem találtam olyan nőt, aki engem értékelt volna, csak a pénzem kellett neki.

3. Én egy pénzes pasi vagyok, aki eddig a pénzén megkapott minden jó csajt, és ebből nem is akarok alább adni.

4. Esetleg a fentiek végtelenített kombinációja.


Noshát, nekem egy pasim volt, a fizetése verdeste a száz ezret, néha ha túlórázott plusz húszat is kapott.

2012. júl. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

A legtehetősebb:

-saját luxusház

-2 autó (BMW-k) meg teherautók, traktorok

-min. 200 hektár föld

-saját halas tó

-nyaraló


ezek amikről tudtam :D

2012. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Semmi rossz szándék nincs bennem kedves ötös, csak kíváncsi vagyok. Ennyi. Én nem vagyok pénzes pasi, jelenlegi vagyonom valutában mintegy 400 juró :) Nem is kellek a nőknek. De inkább azért nem mert ronda vagyok és szociopata.
2012. júl. 29. 22:30
 8/11 anonim ***** válasza:
34%

Ez aztán az önreklám. Engedd meg, hogy gratuláljak. :)

Nem feltételeztem rossz szándékot, csakhát minden kérdés mögött van egy kérdező, a kérdésének általában van némi köze hozzá...

2012. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
A mostani a leggazdagabb. Évi 200-300 ezer Euros fizetéssel. 21/N.
2012. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát az eddigi legtehetősebbnek volt saját lakása. Asszem ennyi. Nem volt fizetése, nem dolgozott, viszont az apukája adott neki egy lakást.
2012. szept. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!