Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó ujjazás titka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó ujjazás titka?

Figyelt kérdés
a párom szerint jól csinálom, de engem mégis érdekel hogy hogy csinálhatnám még jobban. kell neki 10perc mire elmegy, és teljesen elfárad az a kezem amelyikkel éppen csinálom, szóval ez is közrejátszik a kérdésemben.
2012. júl. 31. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor csinálod jól :D könnyű munka nem jó munka ;)
2012. júl. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

10 perc azért nem olyan sok, szerintem. De persze attól is függ milyen gyorsan csinálod. Én speciel be szoktam hajlítani az újjamat, és ez neki jó (azt mondja).

Szerintem van aki 10 percnél tovább "szenved". :)

2012. júl. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
esetleg ha technikákat irnátok örülnék neki nagyon! egyébként 17f
2012. júl. 31. 00:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam 2 ujj hegye "símogatja" a hüvely belső falát.

Tempó: változó

Másik kezemmel vagy kívülről ráartok ugyan erre a részre, vagy símogatom a csiklóját.

De változó... Amit kíván. Mind a 3 barátnőm mást szeret..

Általában az bejön, ha a hüvely bejáratát szétfeszítem közben.

2012. okt. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!