Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges ez? Más is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges ez? Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Csak részegen csókolóztam, eddig összesen két ismeretlen lánnyal bulikban és mégis tudtam, hogy kell, ráadásul mindkétszer fél órán is túl, haverok elmondása szerint. De ha józanon randiznék egy lánnyal nem merném most sem megcsókolni, mert úgy érzem nem tudok csókolózni és félek, hogy észrevenné és akkor elkönyvelne vesztes, lúzer srácnak és nem jönne velem össze.


Istenem, de irigylem a részeg, gátlástalan, laza énemet! Király egy arc! *-*



2012. júl. 31. 02:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alkoholtól a legtöbben bátrak lesznek, én is így vagyok xD. 19/F
2012. júl. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt már kérdezted.Akkor igyál egyfolytában,aztán kész.
2012. júl. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tényleg kérdeztem? o.O Fú, akkor lehet részeg voltam. XD
2012. júl. 31. 03:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy lányokkal csókolóztál?Nem a kutyáddal?
2012. júl. 31. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!