Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az szexi ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az szexi ha egy pasi tud főzni és egy filozófus veszett el benne? ;D

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 09:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Központozás, filozófus úr....
2012. júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Mi abban a szexi, ha egy pasi tud főzni? Hogy gondolod bőr tanga van rajta és kötényke és közben énekel neked meg táncol? Egyébként a pasik jobb szakácsok mint a nők mert nekünk jobb az ízlelőnk a nyelvünkbe mint a nőknek csak azért nem főznek a pasik sűrűn mert jobb esetben sokat dolgoznak meg fáradtak lusták stb. Ebben ffi szemmel nem látok semmi szexit de ti tudjátok lányok! :D
2012. júl. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

pénisszel rendelkező sors társaim!

Nem titeket kérdeztelek:D

2012. júl. 31. 09:28
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Fözéstudás jo pont (HA HAJLANDO IS!!!) de mi a frásztol lenne szexi? Ha a filozofus elveszett benne, de nagyon és soha nem jön elö, szintén jo pont, de a szexi az egészen más.
2012. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Én jobb vagyok. Bennem egy isten veszett el.
2012. júl. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Magyarul ha nem tudok gondolkozni az jó pont, köszönöm kedves 75%:)
2012. júl. 31. 09:43
 7/27 anonim ***** válasza:

ha ocsmány vagy akkor nem.

L

2012. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Jol erzem, hogy ennek a kerdesnek az onreklamon kivul semmi mas celja nincs? Maximum az, hogy visszaigazolast varsz, hogy igen, ezek miatt valoban te vagy a fonyeremeny...


De hogy egy gumicsontot is dobjak neked, filozofuskam: vajon ha Nietzsche a modern korban elt volna, o is feltette volna ezt a kerdest az interneten?

2012. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Talán ismerted Nieztsét hogy ilyen jól tudod mit nem tenne?

És ha nem vagyok ocsmány?:O

2012. júl. 31. 09:53
 10/27 anonim ***** válasza:
barátom szakácsnak tanul, valamelyik nap itthon ő boxerben én melltartó-bugyi párosításban főztünk :D hát mit ne mondjak nem sikerült a kaját megcsinálni :) de nem az volt a szexi hogy főzött, hanem csak úgy, olyan különleges volt :D
2012. júl. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!