Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerintetek tetszem neki? Hogyan derítsem ki?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Tegnap elmentem sétálni unokahugommal és a kiskutyámmal. Tettünk a faluban egy jó nagy kört, majd kimentünk a focipályára. Leültünk a kispadra. Aztán unokahugom megkérdeztem hogy velem szemben szerinte az XY áll?? Azt mondta igen.. és erősen tagadtam, nem ismertem fel, messzi volt... Aztán mikor odajött hozzánk akkor annyit mondott "... még most is nagyon szép vagy!" Ezt nekem mondta, én pedig lehajtottam a fejem. Majd megdicsérte a kiskutyámat, végül a hugomat. Utána megkérdezte hogy jól vagyok-e. Mondtam neki hogy igen, megvagyok. És mikor menni akart, utána kiáltottam hogy ígért nekem egy fotót. Vissza jött és azt mondogatta hogy most ne mert nincsen eléggé kiöltözve és hogy éppen most lett vége e meccsnek le van izzadva. Mondtam neki hogy "jajj gyere már" Majd oda jött megigazította a gallérját és átkarolt. Éreztem valamit... azt hiszem tetszik nekem!!

Erről a fiúról tudni kell hogy mikor én hatodikos voltam, akkor ő nyolcadikos, és udvarolt nekem. Mindig mondta hogy szépek a szemeim, hogy csinos vagyok, meg ilyesmik... természetesen nagyon jól estek, még ha tudtam is hogy másnak is "udvarol". Azóta már két év telt el, én 14 éves vagyok, ő nem régen töltötte be a 16-ot. Még év végén azt mondta hogy eljön a vidám ballagásra hogy láthasson engem. El is jött, de nem mentem oda hozzá mert egy másik lánnyal volt aki akkor ballagott. De nincsenek együtt. Így hát csak messziről oda intettem neki. Aztán mikor facebookon beszéltünk, azt mondta hogy megbántottam. Nem tudtam hogy miért és meg kérdeztem. Azt mondta hogy ő eljött miattam, és én meg oda sem mentem hozzá. Mondtam neki hogy majd bepótoljuk, és akkor ígért nekem egy képet. Azóta nagyon tetszik nekem. Mind belülről és kívülről is. Hogyan derítsem ki hogy én tetszem-e neki vagy csak szórakozik/szórakozott velem?? Szerintetek?? Szeretnék vele újra találkozni, csak nem tudom hol és mikor. Tőle pedig nem szeretném megkérdezni hogy mikor jön újra a pályára mert még a végén rájön... Mit tegyek?? A szüleim nem tudom mit szólnának hozzá hogy pont ő, mert.. nem szeretnék lealacsonyító szavakat mondani, de félcigány... De ő nagyon rendes, és ápolt meg minden.. Az is bizonyítja hogy "gazdagok". Szerintetek?? Köszönöm a válaszokat!! :))


2012. júl. 31. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor majd a 10. gyereket szülöd neki, átgondolod ezt a kérdést még egyszer.
2012. júl. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
14 évesen nem szeretném.. nem kell mindjárt arra gondolni szerintem ;)) "-.-
2012. júl. 31. 12:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki... Ha ő nem akarja megtenni a kezdő lépést, hát tedd meg te helyette!!

A származása meg ne izgasson!

2012. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ!! De hogyan kezdjek?? Mit csináljak?? :))
2012. júl. 31. 14:16
 5/5 anonim válasza:
így:Szia XY.Tudod,rég gondolkoztam hogy mi van...És hát tudod tetszel nekem...Ha nem tetszek neked,nembaj,ugyan olyan barátok lehetünk,de ha tetszek neked,talán lehetne több is? :)
2013. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!