Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizenéves fiúk! Melyik jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves fiúk! Melyik jön be jobban? (kép)

Figyelt kérdés

Arctól,belsőtől és mindentől függetlenül milyen testű lányokkal jártok szívesebben?


Karcsú,szép alakú,viszont lapos mellű/fenekű:

[link]


vagy


Teltebb,viszont nagyobb mellű,kerekebb fenekű:

[link]



Kb olyan vagyok, mint a második képen Demi Lovato, és ez zavar,mert állandóan azon görcsölök,hogy vajon így tetszek-e a fiúknak..:( Írjatok véleményeket, és hogy hány évesek vagytok(főként 15-25 éves fiúk véleményét várom) köszi! 15/L



2012. júl. 31. 16:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
itt határozottan a második. 17/f
2012. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is egyértelműen a 2. 17f
2012. júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
szóval ha valakinek nagyobb a melle/feneke, az előny? Nem akarok k urvásan öltözködni,de szerintetek hogyan hangsúlyozzam ki?
2012. júl. 31. 16:41
 4/24 anonim ***** válasza:

3. vagyok


A 2. képen lévő testalkat egyértelműen jobb, konkrétumot nem tudok mondani rólad mert téged nem láttalak...

inkább legyen rajtad akár +4-5 kg mint hogy anorex legyél

2012. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a második. Nem attól lesz valaki szép alakú hogy sovány. Az annál jóval összetettebb, de manapság az a tévhit a trendi, hogy soványnak kell lenni és fogyókúrázni és akkor jó alakja lesz valakinek, ez az igazságtól nagyon távol áll. Egy kis genetikát leszámítva akárkinek lehet jó alakja, ha foglalkozik vele.
2012. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

> szóval ha valakinek nagyobb a melle/feneke, az előny?

Igen.


> Nem akarok k urvásan öltözködni,de szerintetek

> hogyan hangsúlyozzam ki?

Ne hangsúlyozd ki.

2012. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
szinte teljesen egyezik az alakunk a másodikkal.csak én magasabb vagyok picit.de akkor kihangsúlyozzam az előnyeimet(mell,fenék) vagy ne?
2012. júl. 31. 16:44
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
ezzel a kihangsúlyozással könnyen túlzásba lehet ám esni...
2012. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
de ha kihangsúlyozom akkor elterelődik a figyelem a combomról? mert főleg az a vastagabb :S
2012. júl. 31. 16:46
 10/24 anonim ***** válasza:
2. kép (Y) 17/f
2012. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!