Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok az ilyen lányról?

Figyelt kérdés
a nagynénémről van szó. a pasija megkérte a kezét és ő mondta hogy mivel szeretne egyházi esküvőt azért meg akar keresztelkedni. erre a fiú kiakadt hogy mit képzel hogy ő nem is hisz istenben és csak azért akarja hogy puccos legyen az esküvő. személy szerintem nekem semmi bajom nincs ezzel és lehet hogy én is így fogom mert én se hiszek istenbe. ti is így kiakadtatok volna? vagy igaza vana fiúnak?

2012. júl. 31. 17:00
 1/10 okoska31 ***** válasza:

ha nincs is megkeresztelve, akkor valóban nehéz elhinni, hogy vallási okok miatt akar egyházit - így abban igazat adok a pasinak, hogy csak az optikai tuningra megy rá.

innentől én is elgondolkodnék, hogy nem fontosabb-e maga az esküvő, mint az, akihez hozzámegy.

2012. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát itt mindkettő félnek igaza van a saját módján. A nagynénéd részéről teljesen normális, átlagos dolog hogy meg akar keresztelkedni, hisz anélkül nem lehet esküvő. Ja, és a pasinak is meg kell keresztelkednie ha templomban is esküdni akarnak, nem csak a házasságkötő teremben :)
2012. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a gyerek ő megvan. azért akadt ki ennyire nagyon rávan állva az Isten témára.
2012. júl. 31. 17:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagy bunkóság. Egy igazi ateista kb nem foglalkozik azzal, hogy a többi ember hisz-e benne, vagy sem. Lehet irigy hogy van hite..Nálunk én vagyok az ateista, barátom elég nagy vallásos, mégis tiszteletben tartjuk egymás nézeteit. Nem hangoztatjuk, hogy te hülye, pokolra jutsz, vagy hogy te hülye, a nagy semmiben hiszel. Elfogadjuk,és kész
2012. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Isten ments a vallási mizériáktól! XDDD
2012. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs igaza a fiúnak, ha a lány egyházi esküvőt akar akkor bizony meg kell keresztelkednie, el kell mennie elsőáldozni és le is kell bérmálkoznia. Mmint ha katolikus keresztény, én csak ezzel vagyok tisztába, mert én is katolikus vagyok.

Ha a lány templomi esküvőt is akar, akkor miért ne lehetne? Meg hát én még olyan esküvőt nem is láttam, ahol ne lett volna, számomra az a szokatlan ha nincs :) Ezt a nagynénédnek és a barátjának kell megbeszélnie, de szerintem a nagynénédnek van igaza, templomi nélkül olyan fura lenne, bár a barátjának meg lehet, hogy a templomi a fura. A lényeg, hogy csak azért, mert valaki nem hisz Istenben, attól még a másikat nem kell hátráltatni az miatt, ha nem hisz benne akkor nem tök mindegy, hogy ül még 1 órát a templomban vagy sem? Vagy hát nem tudom hogy is van ez igazából, mert nem vagyok a barátod helyzetében..

De ha nekem úgy adódna, hogy keresztény barátom legyen, akkor mindenféle képpen szeretnék templomi esküvőt is. Csak hát az én barátom jehovista, így csak ábrándozhatok róla :)

2012. júl. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az a legviccesebb amúgy hogy a fiú is akar templomi esküvőt. ő ezen csak így fennakadt hogy de te minek akarsz ha ateista vagy.
2012. júl. 31. 17:12
 8/10 anonim ***** válasza:
lehet a fiú kedvében akart járni.... én is ateista vagyok, de ha a leendő párom keresztény lenne és akarna templomit hát ajtam ne múljék... meg van a magam véleménye a témáról és istenről stb de a nagy szenteskedéstől azért kiméljen a rokonság...
2012. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon nehéz kérdés...


Következő!

2012. júl. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem aki nem vallásos, nem hisz Istenben és templomi esküvőt akar annak hazugság lesz az egész esküvője. Gondolom ez esetben is arról van szó hogy a leányzó gyönyörű templomi esküvőket látott a filmekben és elhatározta neki is olyan kell. Hát... én nem vagyok megkeresztelve és nem vagyok vallásos, épp ezért egyáltalán nem vonzódom a templomi esküvőkhöz, és soha nem csapnám be magam. A körülettem lévőknek se hazudnék azzal hogy "nézd milyen szép vagyok itt a templomban, jaj de jó, fehér minden, jaj de szép..." közben meg a szikra sincs meg bennem a vallás felé.


Senki kedvéért nem vagyok hajlandó belemenni olyan dologba amiben én nem hiszek. Számomra a templomi esküvő nem jelent semmit.

Én az esküvőmet a természetben képzelem el, cseresznyefák alatt... szűk családi, baráti körben, vagy a tengerparton mezítláb a homokban, a lemenő nap fényében. :) Szerintem aki meg van keresztelve és hisz istenben annak legyen templomi, de ellenkező esetben hazugság az egész.

2012. aug. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!