Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Búcsú ajándék egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Búcsú ajándék egy lánynak több infó lent!?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Valaki tudna mondani egy különleges lánynak egy különleges búcsú ajándékot (ha lehet 5.000 ft értékbe és a lány 16 éves...). Köszönöm szépen előre is!


16/F



2012. aug. 1. 15:58
 1/7 valakiatömegből97657 válasza:
miket szeret a lány ? :) . hát vegyél neki , bon-bont , plüss állatot , virágot .. vagy amiket szeret :) de mindennek örülni fog , biztos vagyok benne.!!:)
2012. aug. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van egy böki hogy én szeretem őt és ő nem engem... Amugy valami olyanra gondoltam amit meg tud örzeni...
2012. aug. 1. 16:05
 3/7 menta34 ***** válasza:

Eszednél legyél! Ne vegyél semmit. Tedd be a pénzt a perselybe és imádni fogod amikor a következő nőnél megszorulsz és lesz mit elővenni:)


Ha nem szeret nem fogja azt sem értékelni amit veszel, hidd el, kár görcsölni, az érzéseket pedig magadban küzdd le, ne vele...

2012. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért jó neked, hogy adsz valamit egy lánynak akinek az majd nem jelent semmit? Ahogy fentebb írták, tedd félre a pénzt és költsd hasznos dologra.
2012. aug. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ha majd egyszer megváltozik valami és szeretni fog?
2012. aug. 1. 16:29
 6/7 menta34 ***** válasza:
Ha majd egyszer megváltozik és szeretni fog (ugyanmár) akkor nem az ajándék miatt....
2012. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolat!
2012. aug. 1. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!