Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyíregyházán miért nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyíregyházán miért nincsenek normális pasik, akikn nem bunkók, helyesek és nem csak az számít nekik?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 20:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vannak...
2012. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Vannak csak foglaltak mind :D
2012. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én is környékbeli vagyok.


A kérdezővel értek egyet. Hol vagytok...????


23/N

2012. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én is nyíregyházi vagyok, és egyetértek a kérdezővel, sehol nem látok olyan fiút, aki ne lenne ez a tipikus 'páwa'....

Én már feladtam amúgy.


17/L

2012. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Második vagyok, én is nyíregyi. Most van barátom, de már nem sokáig, mivel elég hamar kiderült, hogy igazából nem az, hogy csak azt akarja, de nekem túl korán és ezt én nem tudom így csinálni. Neki lehet könnyen menne, mivel már régóta szeret, de nálam más a helyzet, és ezt nem tudom így tovább folytatni.

Egyébként ő rendes, olyan lányokkal, akiket nem 1000 éve ismer nem akar rögtön/pár hét után lefeküdni.

2012. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
akkor nem csak én vagyok így ezzel. Vagy csunyák",,de kedvesek,vagy helyesek,de tuskók,,vagy helyesek is és normálisal is csak foglaltak.Én is feladom.
2012. aug. 1. 20:49
 7/17 anonim ***** válasza:
Ne adjátok fel!!!
2012. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány éves vagy?
2012. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
17
2012. aug. 1. 20:54
 10/17 anonim ***** válasza:
Vannak, csak nem veszed észre, mert csak a külsőt nézed.
2012. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!