Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjem meg a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg a barátnőmet, hogy játékosan rúgjon tökön?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés, de értelmes választ szeretnék. Sokan szeretik ezt. Hogy hozzam fel a témát?

2012. aug. 1. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
fogd meg a cicijét amikor nem figyel vagy csípd meg a fenekét mondjuk akkor nem játékosan fog tökön rúgni hanem ugy hogy összefosod magad xD
2012. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

"Sokan szeretik ezt."


Kik??

2012. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2 nézz utána ballbusting, hasonlók, csak kevesen vannak publikálva
2012. aug. 1. 20:41
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki hogy megcsaltad, ha szerencséd van tökönrug :D

Viccet félretéve, már nem olyan extrém dolog ez szerintem, mondd meg neki hogy neked ez tetszene. De a herékkel ovatosan mert könnyen gyerekgyilkos lehet az a láb...

2012. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

ismerős, azért szeretném megbeszélni vele, Utolsó kommentelő) te értelmes embernek tűnsz legalább (legalább valaki), igen mondják hogy elfogadottá vált, csak ugye nem akarom elijeszteni mert szeretjük egymást, gondoltam arra, hogy mondom neki, hogy hallottam ilyenről mi lenne ha kipróbálnánk...

de nem hazudnék azért ilyen h megcsalom :)

2012. aug. 1. 21:39
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ez is egy jó ötlet, de szerintem fontosabb az őszinteség, de gondolj bele.. szerencsétlen barátnődnek azt a testrészed kell leamortizálnia ami a legnagyobb örömöt adja neki.. nem fogja erőböl rugdosni
2012. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
azt írtam én is h nem hazudnék (Y), köszi a választ
2012. aug. 1. 22:16
 8/17 anonim ***** válasza:
játékosan? legózás közben
2012. aug. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
aki akar írhat PM-ben is
2012. aug. 24. 18:40
 10/17 anonim ***** válasza:
Minek írjunk PM-et? Sikerült már megkérni az asszonyt?
2012. aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!