Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diszkókban nagyon nézik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diszkókban nagyon nézik, hogy hasonlítok-e a képre ami a személyin van?

Figyelt kérdés
17 és fél éves vagyok, soha nem voltam még diszkóban, csak egyet kipróbálnánk a csajokkal, légyszi normális válaszokat írjatok
2012. aug. 1. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17 és félxD
2012. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
gondolhatod hogy nézik,unokaöcsém mindig enyémmel ment simán beengedték és még csak nem is hasonlítunk
2012. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
diszkóba nem járok ,mert szerintem aljadék helyek, de koncerteken, normális bárokban megnézi a bizti. nem csak rápillant, meg is vizsgálja a fejed.
2012. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha nem vagy 18, akkor is be mehetsz... általános iskolában osztálytársnőim eljártak diszkóba... Simán be lettek engedve. És hogy függ össze a kép és te? :O Hamis személyivel ne járkálj!!! A rendőr megb*sz (nem úgy)
2012. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egyszerüen egy olyan haverodnak kéred el a aki még kisseb volt rajta és nem lehet megkülönböztetni ennyi.
2012. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

17 és fél, ja tök vicces :)))

nem kérdeztem véleményt a diszkókról, bocs.

a normális válaszokat kösziii :)

úgy jön össze, hogy kell egy 18+os személyi, ami nekem meg hát nincs. nekem is tök sok ismerősöm járt 14 évesen diszkóba, de gondolom ők hasonlítottak a képre, mert én jelenleg csak olyat tudnék szerezni ami nem hasonlít annyira ://

2012. aug. 1. 22:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Este, sötétben, ember?! Amilyenek azok a gagyi webkamerával készült igazolványképek...

Csak arra figyelj, hogy ne egy afrikai illegális bevándorlóé legyen a kép, vagy pl. ne Chen-re végződjön a név.

2012. aug. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. aug. 2. 00:11
 9/11 anonim ***** válasza:

De ugye tudod, hogy amit csinálsz, hogy hamis személyivel mászkálsz, az okirathamisítás? Amiért nem tudom, talán még börtön is jár(hat)?!


Komolyan nem lehet várni még fél évet azzal, hogy leidd magad, és végigmenjen rajtad a fél város? Most le leszek pontozva, de rosszul vagyok az ilyen libáktól, akiknek még a tojáshéj a seggükön, de már bulizni akarnak... Én is 17 vagyok, de nem megyek bulizni, egyaz mert nem tetszik, a másik, hogy hiába járnak már 13 évesek is bulizni, hogyha még egyáltalán nem érettek rá...


Kíváncsi lennék anyukád arcára, amikor mondjuk egy West Balkán eset után nem nagyon mutatsz életjeleket, mert mondjuk rajtad szaladt át pont úgy hatszáz ember, aztán még azonosítani sem tudnak, mert egy hamisított személyivel mászkálsz, a szüleid meg a gyász mellett biztos iszonyatosan büszkék lennének a csöpp kicsi lányukra, aki 17 évesen már azon gondolkozik, hogy hogy hamisítson papírokat...


Remélem azt is tudod, hogy ha ezzel elkapnak, és mondjuk priuszod lesz, nem nagyon lesz sem egy normális munkahelyed, se semmi, valszeg telefonod se, és interneted se, hogy ilyen idióta kérdéseket tegyél fel, ha a szüleid rájönnek, hogy az értelmes csöpp kis lányuk miket csinál..

2012. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

utolsó látom ott is megvan a szövegértési képesség :) mondom, hogy most mennék először, pár hónap múlva 18 leszek.

hogy jössz te ahhoz hogy ítélkezz? kérdeztelek?

ja valószínű börtönbe fogok kerülni. mindenki ezt csinálja, a rendőrök is tudják. majd elviszem az enyémet is és kész.

a szüleimről meg egy szót se szóljál légyszíves.

honnan veszed, hogy leinnám magam? megbeszéltük a csajokkal, hogy nem iszunk meg semmit, főleg nem azt amit mások adnak oda.

honnan veszed, hogy a fél város végigmenne rajtam? aki egyetlen egyszer el mer menni egy diszkóba az máris kva?

sejtem én, hogy miért mondasz ilyeneket, aki képes leírni egy ekkora választ, csak azért hogy megbántson valakit, annak nem lehet valami kiegyensúlyozott az élete. ha már ugye itt ekkora divat, hogy előítéleteket mondjunk.

2012. aug. 2. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!