Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk.! Koztetek van olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk.! Koztetek van olyan aki kicsit is szereti a vámpírokat avagy a vampir0s viselkedest ( nyakkiszívás) dolgokat?

Figyelt kérdés
Vagy csak baromságnak tartjátok?? Szerettek nyakat kiszivni??

2012. aug. 1. 23:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én szeretek de csak ha otthon vagyok másnap meg ilyenek.


Mert így nem mennék be mondjuk suliba. Bár vállszívás meg ilyenek jöhetnek bármikor :D


18/f

2012. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Máris szerelmes lettem beléd *-* imádlak :) mert a vámpíros nzakszívós dolgok engem padlóra tesznek... elolvadok tőlük... 22/f
2012. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hiddel eniis:'$ imadom az olyanokaat.:D
2012. aug. 1. 23:33
 4/15 A kérdező kommentje:
Am 1. Teljesenmegértelek.:D:):)
2012. aug. 1. 23:34
 5/15 anonim ***** válasza:
az jó... kér hogy a közelemben senki nem gondolkodik így... pedig álom kapcsolat lenne *-* lehet hülyének néyni de pont hogy a nyakszívással és harapással lehet engem totál levenni a lábamról :D
2012. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha ez most komoly akkor wá örülök h letezik ilyen ish*-* am a pasik altalaban ink vérfarkasoknak mondjak magukat.nekem a vampir jobban bejon;)
2012. aug. 1. 23:39
 7/15 anonim ***** válasza:
Egész kiskorom óta vámpír szeretnék lenni :) lehet jó barátok lennénk... ha van kedved barátkozni :) eléggé hasonlónak tűnik az érdeklődési körünk :)
2012. aug. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Van kedvem igeen:D es sztem is
2012. aug. 1. 23:43
 9/15 A kérdező kommentje:
Privibe lecci irjatok megegyszer mert szaraxik.://
2012. aug. 1. 23:57
 10/15 anonim válasza:

TVÁJLÁJT!!! Az nem vámpír, hanem csillámvámpír, hát mikor értitek már meg ! A vámpír az ez: [link]

Mellesleg nem fogsz olyan hetero fiút találni, aki szereti a tvájlájtot.

2012. aug. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!