Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha meleg a szobatar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha meleg a szobatarsam?

Figyelt kérdés
az lenne a problemam, hogy dolgozom kulfoldon nyarimunkat es kaptam magammelle egy szobatarsat, aki kisse mas iranyban nezi a dolgokat(meleg). mar 1 honapja kint vagyok es a szobatarsam elkezdett nyitni felem. meg 2 honapom van hatra, masik szobara lehetosegem nincs. furaviselkedes: meztelenkedik, mutogatja magat, mostanaban mar olelgetni is szeretne, de eltolom magamtol. segitsetek legyszives. de nem akarom megbantani, hisz joga van ahhoz hogy maskepp gondolkodjon. a rendes valaszokat elore is koszonom f/24
2012. aug. 1. 23:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Mondd meg neki. Ennyi.
2012. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Próbáltad már megmondani neki hogy te tősgyökeres heteró vagy?? Esetleg próbáld meg, közölni vele, hogy te nem akarsz tőle semmit.
2012. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Kezeld barátilag, de védd a makkot. Nehogy álmodban cumizzon (komolyan értettem, nem poénkodok!)
2012. aug. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
mar arra is gondoltam, hogy csak szeretethianya van... persze nem akarok neki indokot adni azzal hogy nem kuldom el ot a fenebe. gondolom igy is eleg szar lehet neki ha maskepp gondolkodik
2012. aug. 1. 23:41
 5/21 Hole Hunter ***** válasza:
20%
Aludj hanyatt, a tusolóban ne fordíts neki hátat...másrészt beszéld meg vele a dolgot...úgy a legtisztább! :)
2012. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Vedd fel ezt a pólot: [link]


Ha ebböl sem ért zárd be a szekrénybe egy napra.

2012. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
Eleve rossz a megközelítés:Te azért nem akarod megbántani,mert joga van másképp stb. Nem.Nincs joga a te akaratod ellenére.A szexuális zaklatásnak jogi értelemben is megfelelő cselekmény,független attól,hogy milyen nemű milyen neművel szemben követi el-bűntett.Jobb,ha világosan meghúzod a határokat, egyértelműen és keményen.Mert,ha a jogai elemezgetése miatt nyúl vagy,akkor félig bele is egyeztél a dolgokba,ő azt fogja gondolni,hogy a hallgatás beleegyezés,ill.a nem elutasítás elfogadás.Ez egyáltalán nem vicc. És ne érdekeljen,ha bunkónak fog tartani.Mi van akkor?Számára mondjuk bunkó vagy, másoknak pedig nem.
2012. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A póló a szomszédok miatt is ajánlott, szerintem már rég méregetnek benneteket. Nemsokára jön a kérdés adoptáltok e gyereket.
2012. aug. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Neee, eszembe jutott egy jobb, megvan mit csinálj, vállad fel magad. Tegyél egy szivárványszínű zászlót az ajtótokra és ird rá nagybetükkel hogy: Mi is emberek vagyunk!
2012. aug. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod neki teljesen nyugodt és korrekt hangnemben, hogy figyelj, engem zavar a meztelenkedés, otthon is, máshol is, kérlek előttem ne mászkálj így, ha kell kimegyek a szobából, hogy átöltözhess, stb, továbbá fiúkkal én inkább kezet fogok, nem szeretek ölelkezni, kérlek tartsd ezt tiszteletben.

Esetleg hozzáteheted, hogy ettől függetlenül semmi bajom veled, szerintem ebből meg kell, hogy értse. Ha nem érti meg, akkor meg nem azzal van a baj, hogy meleg, hanem hogy nem ért a szép szóból.

21L

2012. aug. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!