Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek hogy történhettek meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek hogy történhettek meg?

Figyelt kérdés

Csak engem idegesítenek ennyire a mai tinik, fiatalok? 13-14 évesen felnőttnek gondolják magukat, kiakadnak, ha valaki azt mondja, hogy még gyerekek.

Szexelnek, piálnak, ri*bancnak öltöznek, flegmáskodnak, bunkóznak.

Egyszerűen elnyomják a maradék normális embert.


Igen, van más dolgom is, mint velük foglalkozni, de mindennap meghökkenek a nyílt utcán is, mert borzalmas, amit látok. Pár évvel ezelőtt, mikor én voltam ennyi idős (bő 8 éve) akkor nem volt ez, közel sem.


2012. aug. 2. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Drága husom, semmiképp ne hagyd hogy a 14 évesek elnyomjanak.
2012. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és azon is kiakadok, hogy nem is tudják, mi az a csók. csak a nyelves csókot ismerik gyakorlatilag, pedig a "hivatalos" csók, az a nyelv nélküli, az ajkak játéka.
2012. aug. 2. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Neveltetés kérdése, ha a mai szülők kicsit jobban megfegyelmeznék a gyereküket, esetleg sokkal több figyelmet fordítanának rájuk, akkor más lenne a helyzet.
2012. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves első! Engem nem nyomnak már el így a 20-on évesen, de a saját kortársaikat nagyon is.
2012. aug. 2. 12:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Második: az a baj, hogy mit várunk a bulizós, szilikonmellű és szájú anyukáktól? Rengeteg ilyen anyukát ismerek, persze a gyerekek is ilyenek. Igazad van.
2012. aug. 2. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem is idegesítenek, ezért hagytam ott 4,5 év után a tanárszakot az egyetemen.

Mert rájöttem, hogy ezekkel én már nem tudok mit kezdeni - nyilván van, aki igen, de azt is fel kell ismerni, ha valaki nem való az adott pályára, én nem vagyok erre alkalmas. A megfelelő időben kellett volna egy kiadós szülői pofon - szigorúan egy - és akkor semmi gondja nem lenne ezeknek a kölyköknek. De erről már lekéstünk.


Úgyhogy - minthogy más okokból kénytelen vagyok ezzel az elfuserált generációval (tisztelet a kivételnek, mint mindig) érintkezni - megtanultam, hogy ne érdekeljen. A férfiaknak van az a tulajdonsága, hogy bizonyos dolgokba képesek belesz@rni. Meggyőződésem, hogy ezt nekünk, nőknek is meg kell tanulni, és akkor sokkal boldogabb hely lesz ez a világ. Én legalábbis megtanultam, és jobban érzem magam, mintha izgatnám magam azon, ami ellen úgysem tehetek semmit. A kérdezőnek is csak ezt tudom tanácsolni.


24/N

2012. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad van és köszönöm
2012. aug. 2. 14:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!