Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor a baratom probal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a baratom probal kielegiteni, akkor elkezdek reszketni, es nem tudok elelvezni, miert van ez?

Figyelt kérdés
tudja mi a dolga nagyon jol csinalja,de nagyon hamar elerzekenyulok es nem birom az izgatast tovabb,akkor muszaj abba hagyni,es picit kesobb folytatni,de meg igy sem tudok elelvezni

2012. aug. 2. 13:54
 1/9 okoska31 ***** válasza:
nem tudom pontosan mit értesz reszketés alatt, de pont akkor nem kéne abbahagyni...
2012. aug. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pont hogy akkor nem kéne abbahagynia a barátodnak,hanem rádobni még egy lapáttal.Lehet annyira élvezed,hogy már reszketsz a gyönyörtől...
2012. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Orális kielégítésre gondolsz?

Velem is előfordul nagy ritkán ilyen, de a reszketés nem a gyönyörtől van, és tényleg jobb, ha ilyenkor abbahagyjuk. Velem akkor fordul elő, amikor "váltás" van a technikában, vagy hogy mondjam... Tehát hirtelen másképp kezdi el csinálni. De nem minden ilyen alkalomnál van ez, szerencsére.

Nem tudom az okát. Szerintem nem tudom elengedni magam ilyenkor.

2012. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen az elso par honapokban amikor elkzdtem jarni egy pasival aztan par ev utan mar elmult... lehetseges,hogy ti sem reg uzitek ezt a sportot es ezert:) Par honapra gondolok itt csak;)
2012. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
En kerem h abba hagyja mert egyszeruen nem birom tovabb, az egyettlen amit jol birok az a G pont.
2012. aug. 2. 14:17
 6/9 A kérdező kommentje:
14:15, azt hiszem h neked lesz igazad... Meg nemreg ota jarunk. Es ez volt a masodik probalkozas de sikertelen. A paromnak szerencsere mindketszer sikerult elelveznie.
2012. aug. 2. 14:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem a problémádat, nekem is ez szokott lenni. Van, akinek túl érzékeny a csiklója, és nem bírja a direkt ingerlést. Én is mindig remegek, és nem esik jól, ha a párom közvetlenül a csiklómat ingerli. Próbáljátok meg úgy, hogy kicsit mellette, vagy felette kényeztessen, a ki "gombocskát", azaz a csikló hegyét kerülje el.
2012. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
14:20, ugy is probaltuk,de ugy meg szinte semmi hatas nincs, a G-pontot jol birom,de azt se tudja a vegtelensegig izgatni, mert az is farad
2012. aug. 2. 14:26
 9/9 anonim ***** válasza:
14.15 -os vagyok probalja ovatosan nyalogatni de ne erossen a nyelve hegyevel mert akkor ezt valtja ki hanem csak lazan mint egy fagyit mindenhova de megsem erosen ;) gyakorlat teszi a mestert ne feledd;)
2012. aug. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!