Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borotva vagy gyanta ott lent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borotva vagy gyanta ott lent? Ha gyanta akkor milyen fajta?

Figyelt kérdés
Most borotválom de másnapra már egy kicsit szúrós lesz...szeretném kipróbálni inkább a gyantát...otthon is lehet vagy inkább kozmetikussal?

2012. aug. 2. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
huh. Én OTT biztos nem gyantáztatnám. Gec.ire fájhat. Sztem ha ki is próbálod akkor is kozmetikus. Bár nem vagyok benne biztos h egészet csinálnak-e v csak bikinivonalat
2012. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én itthon szoktam csinálni, de felkészítelek, hogy nagyon fáj, viszont szerintem utána örülni fogsz az eredménynek. én pl teljesen csupaszon szeretem, de a kozmetikusom csak bikinivonalat csinál, így marad az itthoni saját kezűség. vegyél hideg gyantát, én ajánlom a veet-et, nem azért annyi az ára mert reklámozzák, hanem mert jó is. de ha találsz valahol meleg gyantát, akkor meg vedd azt meg bátran. nekem pont tegnap sikerült beszereznem és most nagyon örülök neki.
2012. aug. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Akár a cukorgyantát is kipróbálhatod.A life.hu-n a Hogyan legyek jó nő c műsorban megmutatja,hogy kell készíteni.Nem fáj annyira,mint a másik gyanta,és otthon is egyszerűen elkészíthető cukor,víz és citromlé segítségével.:)
2012. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én most voltam először kozmetikusnál, az egészet megcsinálta, bár hozzátette hogy hős vagyok, mert először nem nagyon bírják ki. fájdalmas tényleg, de hosszútávon jobb mint a borotva. Ráadásul nekem a borotvától begyulladt, kipattogzott.. Mindenesetre, ha még nem borotváltad, ne kezdd el, menj el kozmetikushoz, és nem fog annyira fájni(mintha már borotváltad volna és utána mész) és az eredmény is szebb lesz. (első gyanta még nem hozza le teljesen, egy-két szőrszál ott marad, legalábbis nekem ott maradt )

szóval, gyanta!:D

2012. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is a gyantát ajánlom!

egyszer nekiálltam veet hideggyantával.....brr..nagyon nagyon fájt! kozmetikushoz még nem "mertem" elmenni. :DD majd 1x

2012. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!