Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok a barátom 18. Egy éve vagyunk együtt. 1 hete azonban félre léptem... Az osztálytársammal voltam moziba, beszélgettünk meg ilyesmik mindig is volt köztünk egy vonzalom. Csak most meg is csókolt. Teljesen odáig voltam.. beleestem az hiszem:S Viszont a mostani barátomat nem hagyhatom el a vagyon megosztás miatt.. ugyanis a szüleink nagyon régi módúak és szeretnék ,hogy ha egy gazdag emberhez mennék férjhez és ugyan így a barátom szülei is. Nagyon szeretem a barátom családját ,de úgy érzem ,hogy a barátomat már nem... Mit tegyek? A szüleim leveszik a fejem sose engedték ,hogy akárkivel együtt legyek.. az a barátom az első és azt mondják hogy az utolsó is. Régebben probáltam már elmagyarázni nekik de nem tudják megérteni....
2012. aug. 2. 15:54
 1/9 okoska31 ***** válasza:

Kívánom Neked, hogy legyen annyi esze a leendő férjednek, hogy házasság előtti szerződést kössön.


Így legalább a szüleid is leszállhatnak rólad.


Komolyan, mi ez középkor? 2 évig húzd még, aztán mehetsz saját uradnak lenni.

2012. aug. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
The old version is definitely better than the new, the band has changed over the years, they aren't the same anymore, they can't record this song and let it sound as epic as the old version just with better quality.
2012. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kár, hogy kevés a régimódi ember manapság...
2012. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
úristen ez elég durva xD... vágom, h te épp nem, de undorító az, ha valaki a pénze miatt szereti a "párját"
2012. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tudom nagyon furcsa.. meg gáz is.

Nem én nem a pénze miatt szerettem épp az ,hogy nekünk is ugyan olyan vagyonunk van mint nekik. Ez a vagyon megosztás azért kell ,hogy ezzel biztosítsák a szülők a gyermeküknek ugyan azt az életet.. amit én nem akarok!

2012. aug. 2. 16:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Blablabla, hülye szöveg!

Kedves kérdező, tök egyszerű: ha nem szereted a fiút, szakítasz vele! Az, hogy a szüleidnek ez nem tetszik, az egy dolog; ne nekik akarj megfelelni, hanem magadnak. Csak nem fognak pisztolyt a fejedhez, hogy márpedig vele leszel és pont. Engem hat lóval sem tudnának arra kényszeríteni, hogy olyannal legyek együtt, akit nem szeretek.

Próbáltál már beszélni velük erről? Mi az, hogy nem engedik, hogy mással legyél, mi az, hogy gazdag férjet szeretnének? Mondd meg nekik, hogy nem szereted a barátodat és szakítasz vele. Pont.

2012. aug. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, régebben már felvettem ezt a kérdést nekik ,hogy miért ne lehetnék ezzel a fiúval akit most szeretek. Elég nehéz esetek a szüleim.. vagyis inkább az anyám. Az apám megérteni ha nem lenne ott anyám aki teletömi ezzel a fejét. Megprobálom.. bár nem lesz jó vége így sem de úgysem.. Köszönöm a választ:)
2012. aug. 2. 16:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Jól látod! Bármit teszel, te faragsz rá, mert ha maradsz a régivel, akkor azzal kell lenned, akit nem bírsz, ha meg az újjal, akkor meg a szüleiddel fogsz összekapni. Az könnyen lehetséges, hogy csak jót akarnak neked (legalábbis a saját legjobb felfogásuk szerint), de esetleg nem a legjobb módon. Azért irányadónak talán annyit megjegyeznék, hogy nem vagy a tenyészkancájuk, akit azzal pároztatnak, akitől szerintük a legpedigrésebb csikója várható.

Készülj fel rá, ez nem lesz egy könnyű menet.

2012. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hűha, köszönöm szépen:)
2012. aug. 2. 23:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!