Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi idegesítene a legjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi idegesítene a legjobban ezek közül ha még éreznél az exed iránt valamit?

Figyelt kérdés

1.boldog,vigyorgós képeket rak fel egy közösségi oldalra

2.tudomást szerzel róla hogy van valakije,esetleg közös fotókat is felrak a netre

3.formába hozza magát testileg,sokkal jobban néz ki,mint a kapcsolat alatt

4.nem foglalkozik veled,semmit nem tudsz róla

5.telefonszámot cserél,nem tudod elérni

6.egy olyan emberrel jön össze,akivel egy munkahelyen dolgozol

7.egy olyan valakivel jön össze,aki fényévekkel jobban néz ki mint te


2012. aug. 2. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
második:)
2012. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

4.

A többi nem vészes.

2012. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2
2012. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha összejön valakivel. Mindegy, hogy rak-e fel fotót, vagy hogy hogy néz ki. De amúgy 2,6,7 és esetleg 4.
2012. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nemrég szakítottunk a barátommal, per pillanat az összes zavarna, de remélem eltelik pár hónap, akkor már csak a 4. zavarna, illetve a mi esetünkben ez be sem következne.
2012. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha számot cserélne. Az megalázó lenne, ha úgy viselkedne velem, mint egy zaklatóval, főleg ha valahol én is sejtem, hogy igaza van.
2012. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Feltettem nemrég egy kérdést, hogy imponál-e a nőnek, ha nem vesz tudomást róla az a férfi, akihez vonzódik. Mindenki azt mondta, hogy leszarná és nem foglalkozna vele, ha ez történne.

Nos, itt teljesen az ellenkezője igazolódott be. :)))

2012. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4.-es második része

szeretem tudni mit gondolnak/csinálnak bizonyos emberek a környezetemben, miket mondanak rólam stb.

viszont rólam nem szoktak tudni semmit, ezért bosszant, ha "ellenem fordítja a saját fegyverem".

de ígyis-úgyis kiderítem mit tesz, meg vannak a módszereim

2012. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mikor sírt hogy legyünk barátok és nem kísért haza agyrázkódással meg összetört fejjel... na meg összejött egy nála 13 évvel idősebb faszival nem egész egy hónappal a 3 és fél éves kapcsolatunk után aminek az utolsó hetében is azt mondta h örökre együtt stb... ez kicsit felb... szott...

22/f

2012. aug. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!