Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretem.

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek! Van egy fiú aki mellesleg az osztálytársam és nagyon beleszerettem.ő tudja h szerelmes vagyok belé de nem nagyon érdekli! Sokat viccelődtünk egymással, elvoltunk.Voltunk az osztállyal strandon és megakart csókolni de nem hagytam. Harmadnap is megakart csókolni de akkor azért nem hagytam mert a barátnőmet fogdosta állítólagos barátnőmet!!! Aztán már nem bírtam tovább és írtam neki egy üzenetet.És bevallottam hogy mit érzek íránta!Úgy csináltam mint ha nem tudtam volna hogy ő nem tudja xĐ! Azt válaszolta hogy aranyos, csinos vagyok de nem akar senkivel sem járni.De kitudja mit hoz majd a jövő! Csak az a baj hogy ő annyira más mint én.Mindennap bulizni jár...meg mindennap más csajokhoz jár!Aztán újra a strandon megkérdezte a haverjait h mennyit adnak neki ha engem megcsókol...majdnem megcsokolt csak nem engedtem de azt mondta h amugysem akart megcsókolni elakarta fordítani a fejét.Csak én gyorsabb voltam. Tanítás utolsó napján a barátnőm kiabált neki és azt hitte hogy én kiabáltam és azt mondta hogy hagyjam békén mert elcs***tem mert soha többé nem leszrá alkalom hogy megcsókoljon! És a nyári szünetbe egyszer beszéltem vele megkérdeztem hogy mizu vele.És csak annyit írt hogy semmi. Azóta nem merek neki írni. Pedig mindig fent van! Mit tegyek még mindig szeretem?
2012. aug. 2. 22:58
 1/9 ASOT ***** válasza:

Volt egyszer egy leány annak 2 nővére, a fiatal kisleány beleszeretett egy szép hercegbe, de a másik kettőnek is megtetszett és rástartoltak! szegény leányt otthon dolgoztatták és nem engedték h elmenjen a bálba és találkozhasson szerelmével.

Sajnos nem volt ekkoriban még féjjszbuk, így hát kénytelen volt megszökni és elmenni a bálra, szegénynek szép ruhája sem volt, erre megjelent egy tündér aki aranyruhát és üvegcipellőt adott neki, majd megkereste a herceget a bálban elmondta neki az érzéseit mélyen a szemébe nézve a herceg megcsókolta és élnek boldogan amíg amíg a féjszbuk be nem tör a szép világukba és tönkre nem teszi a boldog kapcsolatukat!!!

2012. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolkodtál már azon, hogy krimit írj? Tuti bebuknám a gyilkost...
2012. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ASOT ***** válasza:
az túl hosszú drága!...
2012. aug. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, két mondatban, lényegre törően le tudod írni ide kommentben, hogy mi is a te problémád?


3: így már nem lesz hosszú

2012. aug. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:

jah bekezdés és vége.


Ez elment vadászni, az lelőtte, az hazavitte az meg megsütötte az meg megette és a legkisebbik visított a ti rohadt szemetek! tiszta krimi :)

2012. aug. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a kérdezőnek javasoltam a krimiírást :) mert teljesen sikerült elveszítenem a fonalat

de azért te is próbálkozhatsz előttem szóló :)

2012. aug. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hagytad, hogy megcsókoljon, pedig szereted őt?! Oh, my God!
2012. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ASOT ***** válasza:
okés bocs már fáradt voltam :)
2012. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
semmi probléma :) inkább a drágán akadtam fönn
2012. aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!