Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszafogadjam vagy ne? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadjam vagy ne? A barátom részegen agresszívan bánt velem. Gondolkodás nélkül kidobtam, de ma már hiányzik. , és megbántam. Mit gondoltok mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ha egyszer megtette, mi akadályozza meg abban, hogy még egyszer megtegye?
2009. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Szia!!:)

En teljes mertekben megertelek teged.Mert velem is hasonlo tortent 2 hete.

A baratommal nagyon oszevesztunk,s en a lanyokkal voltam biliardozni es o is ugyanazon a helyen volt a fiukkal.De ez mar a veszekedes utan volt.En a veszekedes alat szakitottam vele.De mivel hianyzott es szerettem gondolkodtam rajta hogy kibekuljunk e vagy sem.Aztan kesobb elmentunk a lanyokkal egy szorakozohelyre.ok is odajottek.O tiszta reszeg volt,es elkezdett velem mindenki elott pocsekul viselkedni.Nekem is jott meg ilyenek.Na jo,koszonom.Nekem ennyi eleg volt.En lany vagyok,es velem egy fiu nem banhat igy,mert megvan bennem a noi buszkeseg.Szeretem a fiut es hianyzik de 100% hogy nem bekulok ki vele.

En a helyedben biztos hogy nem bekulnek ki vele.

2009. júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de megbántam és...blablabla...hagyd a fenébe és várj a szerelemre. majd megtalál;)
2009. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

nemtom lehet igazatokat van

de ő nem ilyen agresszív,ismerem régóta,nemtom mi ütött belé :(

2009. júl. 18. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem, nem és nem.

Tipikus női idiotizmus, ha szeret megváltozik, megbánta stb.

Iszik és agresszív a legrosszabb kombináció.

Ne kövesd el sok millió nő hibáját.

2009. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!