Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőtök először szop...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök először szop életében akkor hány percet vártok el tőle?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
mi ez valami verseny???? méred stopperrel? ez ám a szerelem......
2012. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ezt most nem értem :/

A nőtől vagy a csávótól?

2012. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a nő hány percig szopjon?
2012. aug. 3. 15:47
 4/9 anonim ***** válasza:
3 óra alatt elbújhat...
2012. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Se első, se pedig az azutáni alkalmakkor se vártam el, hogy X időeredményen belül végezzen. Könyörgöm a szex nem egyenlő a Forma1-gyel!
2012. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Semennyit! Nem órabérben, hanem teljesítménybérben vagy! Addig kell csinálni, amíg nincs eredménye, de a spriccnek belátható időn belül meg kell történnie (félórán belül, farka válogatja). Úgyhogy nem is csak rajtad múlik az egész, hanem rajta is, hogy meddig bírja.

Azért ne túlzottan húzd el, mert kb. egy órahossza után kiázik a bré, mint a lábujjad a strandon. :-)

2012. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hanariko ***** válasza:
Egy kapcsolatban nincs olyan, hogy elvárás, de gondolom nekem ez új!
2012. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hanariko ***** válasza:
*neked
2012. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Reggel 7 órakor neki áll este hétig mondjuk! :) Ez már elég lenne! :) Mondjuk élvezzek el egymás utána 10-szer! :)
2013. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!