Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a mai fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a mai fiúk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elsősorban itt most a 16-20 feletti fiúkat szeretném megkérdezni, de más is írja le a véleményét nyugodtan!:)

Nem szeretnék előítéletes lenni, de az az igazság, hogy manapság szinte az összes fiú ilyen, hogy csak egy-két éjszakás kalandra vágyik a lányokkal és nem is törődik velük? Miért van ez? Ennyire nem foglalkoztok a csajok érzéseivel vagy nem is érzitek, hogy ez gáz? Miért lett "divat", hogy az a menőbb pasi, aki több csajt tudott megb*szni???? És tudom, erre jöhet az a válasz, hogy mert a lányok hagyják és mekkora rib*ncok lettek ők is. De van olyan, hogy a lány többet akar, szerelmes, hisz a fiúnak, de a fiú mégis csak kihasználja?

Fiúk, miért csináljátok ezt? Élvezitek? Mire jó, hogy nincs normális kapcsolatotok, kihasználjátok a lányokat és csak d*gni akartok? (Persze ez a kérdés visszafelé is lehetséges, hogy egy lány csinálja ezt, tisztában vagyok vele.)

És persze tisztelet a Kivételnek!! Csak sajnos ahogy feltűnt, Ők vannak kevesebben! :/

Légyszi értelmes és normális válaszokat adjatok! Köszi!^^



2012. aug. 3. 17:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb lány is ilyen. Ez egy kortünet - ez folyik a csapból is.
2012. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Tegyük fel fordítva a kérdést : Miért kell nektek kapcsolat a szexhez?
2012. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Sikeresen megválaszoltad a saját kérdésed. Mivel a hölgyek 75%-nézki jól. Ennek a 80%-a r*banc és a fent maradó 20% foglalt. Ergó maradtak a k*rvák. Júniusba összeakartam jönni egy lány ismerősömmel 5-6 éve ismerem/ismertem. Ameddig nem tudta hogy a pasijával mivan (mert a csávó szónélkül lelépett) összejött velem, megb*szatta magát és amint a pasija visszajött a csaj lelépett. Szerinted?! Ezek után..?:D


18/F

2012. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nos a kérdésben ott a válasz is, ha egy lány olyan férfit keres aki megbecsüli és nem csak néhány szexel teli estét akar, akkor keressen olyat és fog találni. Igazából ennyi.
2012. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Mert sajnos a legtöbb csak erre jó. 19/F
2012. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem, nem minden fiú ilyen, gondolom Te is összefutottál ilyen sráccal, csak elkönyvelted a "barát zónában"... :)
2012. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

A második jól érvelt!

Mellesleg miért baj hogyha "kihasználtak" elvégre évezted, nem? Fordított esetben a legtöbb férfi örülne annak ha a nők kihasználnák.

Hol itt a probléma?

Ja és hogyha olyan férfit keresel, aki gondoskodó, megértő, szeret lelkizni akkor javaslom hogy menny egy melegbárba :D

2012. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség csak neked van annyi eszed hogy pasija leszel egy köcsög páwának majd örömet okozol neki és lelép...-.-"
2012. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

De gondolkodj már...

Ahhoz, hogy valaki csak néhány éjszakára kelljen egy srácnak, nyilván egyből lefekszik vele a csaj. Aki komolyabb kapcsolatot akar, talán nem így kéne kezdenie, előbb ki kéne építeni a bizalmat...stb, ez két emberen áll.

Érdekes, hogy engem még sose tudtak így kihasználni, meg sok más ismerősömet se, talán előre kéne gondolkodni, aki hagyja, az mit vár?

2012. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
De miért csak erre jó? Egyáltalán az addig jól van, hogy ha egy lány olyan fiút akar, aki megbecsüli és komolyan veszi, akkor keressen olyat. De mégis hol??? Mert rengetegen vannak olyanok, akik eljátsszák a szépet és a jót, csak hogy megkapják a csajt és utána hagyják is és mennek a következőre. Akkor mégis hol találhatunk olyan fiút, aki nem ilyen és komolyan veszi a lányokat? (Én ismeretségi körömben még nem igen volt erre példa.)
2012. aug. 3. 17:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!